Saint-Gobain Fórum živě: poradí si trh se zdražováním stavebních materiálů a prací?

foto

Ceny bydlení – téma, které každý den plní stránky novin i zpravodajských serverů. Bydlení zdražuje v celé Evropě, Česko a zejména Praha ale vynikají. I při rostoucích příjmech tak je bydlení čím dál nedostupnější. A zdražování stavebních materiálů situaci jen zhoršuje.

Sledujte s námi on-line konferenci Saint-Gobain Fórum. Zajímat nás budou hlavně možnosti financování, a jak si se stávající situací umějí poradit obce. Přímý přenos začne 21. září 2021 od 10:00.

Videostream označený značkou PROTEXT VIDEO není součástí zpravodajského servisu ČTK, jde o komerční prezentaci zadavatele.

Hostem bude jak ředitel Státního fondu pro životní prostředí, Petr Valdman, tak výkonná ředitelka Svazu měst a obcí, Radka Vladyková. Reagovat budou na konkrétní zkušenosti starosty Hrádku nad Nisou, Josefa Horinky, ale i na konkrétní čísla z trhu stavebních materiálů, která zanalyzuje technický šéf URS, Jan Blahoňovský. Za soukromý sektor doplní možnosti financování Pavel Kliment, partner společnosti KPMG. A nebude chybět ani pohled výrobce stavebních materiálů a tipy, jak ušetřit, které shrne Miloš Hutník z divize Weber. Dále v pořadu vystoupí i zástupce divize Isover Josef Hoffmann, Technical Support a za divizi Rigips Radek Šafář, obchodní ředitel.

Pořadem vás provede Michala Hergetová.

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2021 ČTK

Reklama

11°C

Dnes je neděle 24. října 2021

Očekáváme v 19:00 6°C

Celá předpověď