Šafářová s Plekancem mají dceru Leontýnku

foto Ilustrační foto - Tenistka Lucie Šafářová.

Praha - Bývalá tenistka Lucie Šafářová a hokejista Tomáš Plekanec mají dceru. Někdejší světová jednička ve čtyřhře přivedla krátce před Vánoci na svět holčičku, která dostala jméno Leontýnka.

"Není nic krásnějšího, než se poprvé probudit jako maminka... Vítej v naší rodině Leontýnko," uvedla Šafářová na instagramu. "Leontýnka - už potřetí a stejně krásný pocit. Vítej v naší rodině!" napsal Plekanec, který už má dva syny se zpěvačkou Lucií Vondráčkovou, s níž se rozvádí.

Útočník Tomáš Plekanec vystoupil 26. listopadu 2018 v Kladně na tiskové konferenci hokejového klubu Rytíři Kladno. Po návratu z NHL bude působit v prvoligovém Kladně a na střídavé starty bude nastupovat v extralize za Kometu Brno. Dvaatřicetiletá Šafářová ukončila kariéru v květnu po porážce v prvním kole čtyřhry na Roland Garros, kde dvakrát slavila deblový titul a v roce 2015 byla ve finále dvouhry. Během pařížského turnaje už byla těhotná. S Plekancem žijí v Brně, kde se Šafářová narodila a kde někdejší dlouholetá opora Montrealu nastupuje v dresu Komety.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK

Reklama

21°C

Dnes je pondělí 1. června 2020

Očekáváme v 21:00 17°C

Celá předpověď