Robert Pattinson v Karlových Varech uvedl film Rover - video

foto Britský herec Robert Pattinson uvedl 7. července 2018 v karlovarském městském divadle snímek Rover v rámci programu mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech.

Karlovy Vary - Britský herec Robert Pattinson uvedl před zaplněným kinosálem v Městském divadle Karlovy Vary futuristický western Rover. Divákům řekl, že o roli v tomto filmu velmi stál a považuje ji za velmi významnou ve své kariéře. Na příjezd hvězdy upírské ságy Stmívání čekaly desítky fanoušků. Herec se kontaktu s nimi spíše stranil, přesto rozdal několik podpisů.

"V tomto filmu jsem hrál postavu, která byla úplným protikladem všech postav, které jsem hrál do té doby. Skutečně to bylo skvělé, že jsem mohl dělat něco úplně jiného, co nesouvisí s mým vlastním životem. Zjistil jsem, že je to návykové. V současné době už mám chuť pracovat jen na takových rolích, které jsou v určitém smyslu transformující. Když si rychle přečtete scénář, skoro pochybujete, zda to vůbec zvládnete, ale nakonec na sobě zapracujete," řekl Pattinson.

Video: Pattinson ve Varech uvedl film Rover
07.07.2018, 18:07, autor: Štěpánka Bartoňová, zdroj: ČTK

Herec fanouškům poděkoval za přízeň a popřál jim příjemný zážitek z filmu. Dvaatřicetiletý herec dnes v hotelu Thermal při slavnostním zakončení převezme Cenu prezidenta Mezinárodního filmového festivalu.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

Reklama

15°C

Dnes je úterý 25. září 2018

Očekáváme v 1:00 4°C

Celá předpověď