Rekordman fotbalové ligy Komličenko zůstává v Mladé Boleslavi

foto Fotbalista Nikolaj Komličenko z Mladé Boleslavi.

Mladá Boleslav - Nejlepší střelec minulého ročníku první fotbalové ligy Nikolaj Komličenko nakonec zůstane v Mladé Boleslavi. O ruského útočníka se podle médií ucházel CSKA Moskva, vedení středočeského celku však dnes na klubovém webu informovalo o tom, že se s žádným ze zájemců nedohodlo.

Zástupci CSKA údajně na poslední chvíli změnili názor a chtěli bývalého hráče Krasnodaru získat pouze na hostování. Podle deníku Sport by v takovém případě za útočníka zaplatili zhruba čtvrtinovou částku oproti 68 milionům korun za trvalý přestup a s tím vedení Mladé Boleslavi nesouhlasilo.

"Vedení klubu se nedohodlo s žádným z aktuálních zájemců o služby Nikolaje Komličenka a proto věří, že spolupráce s ním bude pokračovat na dosavadní úrovni velmi platného člena prvoligového mužstva," uvedl klub v krátkém prohlášení.

Ještě v sobotu to přitom vypadalo, že Komličenkův odchod je na spadnutí. Ruský kanonýr, který dal v minulém ročníku rekordních 29 branek a v dosavadních sedmi kolech nové sezony zaznamenal pět gólů, totiž kvůli jednání o přestupu chyběl v nominaci na ligový duel na Slovácku.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK

Reklama

29°C

Dnes je pondělí 10. srpna 2020

Očekáváme v 19:00 28°C

Celá předpověď