Rapper Marpo a jeho kapela TroubleGang dnes v Praze zahájí turné

foto Rapper Marpo (Ota Petřina), bývalý bubeník skupiny Chinaski.

Praha - Rapper Marpo a jeho kapela TroubleGang dnes v pražském Lucerna Music Baru zahájí turné, na kterém představí své nové album Dead Man Walking. Série koncertů pokračuje dalšími deseti zastávkami po České republice. Před každým vystoupením Marpo plánuje setkání s fanoušky, slibuje set složený z nové desky i starší hity. Turné se uskuteční před velkým koncertem Marpa v O2 areně, který se koná 19. května.

Album Dead Man Walking, které Marpo považuje za své nejosobnější, již dva týdny před oficiálním získalo díky zaplaceným předobjednávkám zlatou desku. Ta se uděluje za půlmilionový obrat při prodeji nosiče.

Album bylo nahráno v anglických Modern World Studios s producenty Marcusem Tranem a Clintem Murphym, který má za sebou spolupráce s rapperem 50 cent nebo Manic Street Preachers.

Marpo, bývalý bubeník skupiny Chinaski, s TroubleGangem před loni v Praze vyprodali Malou sportovní halu na Výstavišti a Forum Karlín. Hudebník vlastním jménem Ota Petřina album Dead Man Walking charakterizoval jako fúzi rapu, country, rocku a metalu.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

Reklama

28°C

Dnes je čtvrtek 20. září 2018

Očekáváme v 7:00 17°C

Celá předpověď