PROTEXT VIDEO: Zahájení konference PR summit 2019

foto Česká média - tisková konference - ilustrační foto.

Praha - Jak získat pozornost a vliv ve stále se měnícím světě? To bude hlavní téma konference PR summit, který se uskuteční ve čtvrtek v pražském hotelu Grandior. Na konferenci, kterou pořádá Asociace Public Relations Agentur (APRA), budou odborníci na komunikaci a public relations hovořit o kreativitě v PR, budování značky a reputaci, sponzoringu sportovních událostí a PR ve státní správě. Akce začíná v 09:00, zahájení konference můžete sledovat v přímém přenosu:

Videostream označený značkou PROTEXT VIDEO není součástí zpravodajského servisu ČTK, jde o komerční prezentaci zadavatele

Odborníci tvrdí, že má-li být firma úspěšná, musí se naučit využívat ke svému PR vše, co se jí nabízí. Nesmí chybět nápady, kreativita ani zábava. Konference PR summit se chce zaměřit čtyři tematické okruhy.

Kreativita na prvním místě

Tiskové zprávy, sekce O nás na webu, sem tam příspěvek na Facebooku nebo Twitteru. S tím už dnes nevystačíme, PR vévodí nápady. Jak se ale neztratit v moři kreativity a rozhodnout se pro tu správnou cestu? Kreativita na prvním místě – ano nebo ne?

Budování značky a reputace

Jak může PR pomoci zachránit trošku nebo víc pošramocenou reputaci firmy? Hodí se třeba sázka na charitu. A když to navíc opravdu vyjde a vaše pomoc naroste do obřích rozměrů, máte vyhráno. Nebo ne?

Sponzoring sportovních událostí

Sponzoring se dnes už nerovná logo na dresu nebo banner v cíli. Firmy dnes při spojení se sportem hledají zážitek a pozitivní emoce spojené se značkou. Zaměříme se na konkrétní příklady, které by vaší pozornosti rozhodně neměly uniknout.

PR ve státní správě

Říkávalo se, že je zkostnatělá. Jako první hladinu rozvířil twitterovský účet Ministerstva kultury a další ve státní správě ne úplně běžné PR aktivity na sebe nenechaly dlouho čekat. Obdivovat dnes tak můžeme neotřelé PR některých univerzit, ale i státních podniků.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK

Reklama

5°C

Dnes je středa 26. února 2020

Očekáváme v 1:00 2°C

Celá předpověď