PROTEXT VIDEO: Konference (Naše) veřejnoprávní média

foto Jeden svět na školách pořádá (nejen) pro vyučující základních a středních škol konferenci k mediálnímu vzdělávání s názvem (Naše) veřejnoprávní média a jejich role v naší společnosti.

Na veřejnoprávní média a jejich úlohu v naší společnosti se zaměří konference nazvaná (Naše) veřejnoprávní média, kterou pořádá pro vyučující základních a středních škol Jeden svět na školách, Člověk v tísni, o. p. s.

Jak veřejnoprávní média fungují? Jaká je jejich úloha v demokratické společnosti? Proč je důležitá jejich nezávislost na politické moci? Na tyto a další otázky budou odpovídat zajímaví hosté panelových debat, přímý přenos můžete sledovat od 9:00 do 12:30.

Videostream označený značkou PROTEXT VIDEO není součástí zpravodajského servisu ČTK, jde o komerční prezentaci zadavatele.

Na konferenci mimo jiné vystoupí šéfredaktorka zpravodajství České tiskové kanceláře (ČTK) Radka Matesová Marková, šéfredaktor Českého rozhlasu Plus Petr Šabata a novinář a rozhlasový a televizní moderátor Jakub Železný.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK

Reklama

24°C

Dnes je čtvrtek 24. září 2020

Očekáváme v 21:00 17°C

Celá předpověď