Příští týden odstartují domácí hokejové soutěže

foto Ilustrační foto - Finále play off hokejové extraligy - 6. zápas HC Oceláři Třinec - Bílí Tygři Liberec, 28. dubna 2019 v Třinci. Oceláři vyhráli utkání 4:2, stejným poměrem i celou finálovou sérii a získali extraligový titul.

Praha - Příští týden odstartují domácí hokejové soutěže. Nový ročník extraligy začne ve čtvrtek 12. září předehrávkou mezi pražskou Spartou a Plzní. První liga zahájí sezonu o den dříve. Český národní tým absolvoval předminulý týden soustředění adeptů reprezentačního dresu v Jihlavě a začne ročník ve čtvrtek 7. listopadu v Leksandu duelem s domácím Švédskem na turnaji Karjala.

Extraligu v základní části přeruší tři reprezentační přestávky - v listopadu, prosinci a únoru. Bude to kvůli turnajům Euro Hockey Tour - Karjala ve Švédsku a Finsku (7. až 10. listopadu), Channel One Cup v Česku a Rusku (12. až 15. prosince) a Švédské hry (6. až 9. února).

Základní část vyvrcholí 52. kolem v pátek 6. března, její vítěz získá Pohár prezidenta Českého svazu ledního hokeje. Nový mistr bude korunován nejdříve v úterý 21. dubna a nejpozději týden nato. Nově se nebude hrát skupina o umístění na 11. až 14. místo a ani baráž o extraligu posledních dvou celků s dvěma nejlepšími z první ligy.

Do druhé nejvyšší soutěže sestoupí poslední tým po základní části a mezi elitu se dostane vítěz první ligy. První hokejová liga, z které nikdo nesestoupí, se odehraje nově s 16 účastníky. Hrát budou každý s každým dvoukolově doma a venku (30 kol).

Následně bude hrát ve dvou skupinách první osmička o šestku pro přímý postup do play off a celky na 9. až 16. místě o dvě pozice v předkole, které budou hrát i týmy ze 7. a 8. příčky po nadstavbě. Hrát se bude v obou skupinách čtyřkolově každý s každým doma a venku (28 kol). Předkolo play off se bude hrát na tři vítězné zápasy, čtvrtfinále, semifinále a i obnovené finále na čtyři vítězné.

Český národní tým čeká před světovým šampionátem ve Švýcarsku 18 utkání. Vedle tradičních turnajů Euro Hockey Tour s triem Finsko, Rusko a Švédsko bude hrát v dubnu dvojzápasy Euro Hockey Challenge s Rakouskem, Německem a Slovenskem.

Do mistrovství světa vstoupí Češi v Lausanne v pátek 8. května proti Švédsku. Dále je čekají duely s Běloruskem, Kanadou, Velkou Británií, Slovenskem, Dánskem a základní skupinu A zakončí 21. května duelem se Švýcarskem. Šampionát vyvrcholí 24. května v Curychu.

Mistrovství světa dvacítek se uskuteční mezi 26. prosincem a 5. lednem v Ostravě a Třinci. Do turnaje vstoupí tým trenéra Václava Varadi 26. prosince zápasem proti Rusku. V dalších zápasech skupiny B v Ostravě jej čekají souboje s Německem, USA a Kanadou.

Osmnáctka má světový šampionát na programu od 16. do 26. dubna v amerických městech Plymouth a Ann Arbor. V základní skupině B narazí Češi na Německo, Rusko, USA a Finsko.

Program hokejové Tipsport extraligy 2019/20:

Základní část:

Čtvrtek 12. září - předehrávka 1. kola:

18:30 HC Sparta Praha - HC Škoda Plzeň (ČT Sport).

 

Pátek 13. září - 1. kolo:

17:00 HC Oceláři Třinec - Rytíři Kladno (O2 TV Sport),

17:30 HC Verva Litvínov - HC Kometa Brno, BK Mladá Boleslav - HC Dynamo Pardubice, HC Vítkovice Ridera - HC Olomouc, HC Energie Karlovy Vary - PSG Berani Zlín.

 

Sobota 14. října - dohrávka 1. kola:

15:00 Mountfield Hradec Králové - Bílí Tygři Liberec (O2 TV Sport).

 

Neděle 15. září - 2. kolo:

16:00 HC Kometa Brno - HC Oceláři Třinec (ČT Sport), Bílí Tygři Liberec - HC Sparta Praha, Rytíři Kladno - Mountfield Hradec Králové,

16:30 HC Škoda Plzeň - HC Verva Litvínov,

17:00 HC Olomouc - BK Mladá Boleslav, PSG Berani Zlín - HC Vítkovice Ridera, HC Dynamo Pardubice - HC Energie Karlovy Vary.

 

Úterý 17. září - předehrávka 33. kola:

17:30 HC Vítkovice Ridera - HC Oceláři Třinec (ČT Sport).

 

Čtvrtek 19. září - předehrávka 3. kola:

18:30 HC Sparta Praha - HC Oceláři Třinec (O2 TV Sport).

 

Pátek 20. září - 3. kolo:

17:30 HC Energie Karlovy Vary - Rytíři Kladno, HC Verva Litvínov - HC Dynamo Pardubice, BK Mladá Boleslav - HC Kometa Brno (O2 TV Sport), PSG Berani Zlín - HC Olomouc, HC Vítkovice Ridera - Bílí Tygři Liberec,

18:00 Mountfield Hradec Králové - HC Škoda Plzeň.

 

Neděle 22. září - 4. kolo:

15:00 HC Oceláři Třinec - HC Verva Litvínov,

16:00 Bílí Tygři Liberec - BK Mladá Boleslav, Rytíři Kladno - HC Vítkovice Ridera,

16:30 HC Škoda Plzeň - PSG Berani Zlín,

17:00 HC Olomouc - HC Energie Karlovy Vary, HC Kometa Brno - HC Sparta Praha, HC Dynamo Pardubice - Mountfield Hradec Králové.

 

Úterý 24. září - předehrávka 10. kola:

18:00 HC Oceláři Třinec - HC Olomouc (O2 TV Sport).

 

Pátek 27. září - 5. kolo:

17:30 HC Verva Litvínov - Bílí Tygři Liberec, BK Mladá Boleslav - HC Oceláři Třinec, HC Vítkovice Ridera - HC Kometa Brno, PSG Berani Zlín - Rytíři Kladno,

18:00 Mountfield Hradec Králové - HC Sparta Praha (O2 TV Sport), HC Olomouc - HC Dynamo Pardubice.

 

Sobota 28. září - dohrávka 5. kola:

15:00 HC Energie Karlovy Vary - HC Škoda Plzeň (O2 TV Sport).

 

Neděle 29. září - 6. kolo:

16:00 Rytíři Kladno - HC Olomouc, Bílí Tygři Liberec - PSG Berani Zlín, HC Oceláři Třinec - Mountfield Hradec Králové (ČT Sport),

16:30 HC Škoda Plzeň - BK Mladá Boleslav,

17:00 HC Dynamo Pardubice - HC Vítkovice Ridera.

 

Úterý 1. října - dohrávka 6. kola:

17:30 HC Energie Karlovy Vary - HC Kometa Brno.

 

Čtvrtek 3. října - předehávka 7. kola:

17:30 HC Vítkovice Ridera - HC Oceláři Třinec.

 

Pátek 4. října - 7. kolo:

17:30 BK Mladá Boleslav - HC Verva Litvínov, HC Energie Karlovy Vary - HC Sparta Praha, PSG Berani Zlín - HC Dynamo Pardubice,

18:00 HC Olomouc - HC Škoda Plzeň, Mountfield Hradec Králové - HC Kometa Brno (O2 TV Sport).

 

Sobota 5. října - dohrávka 7. kola:

15:00 Rytíři Kladno - Bílí Tygři Liberec (O2 TV Sport).

 

Neděle 6. října - 8. kolo:

15:00 HC Oceláři Třinec - HC Energie Karlovy Vary,

16:00 Bílí Tygři Liberec - HC Olomouc, HC Sparta Praha - BK Mladá Boleslav,

16:30 HC Škoda Plzeň - HC Vítkovice Ridera,

17:00 HC Dynamo Pardubice - Rytíři Kladno, HC Kometa Brno - PSG Berani Zlín,

17:30 HC Verva Litvínov - Mountfield Hradec Králové.

 

Úterý 8. října - předehrávka 11. kola:

17:30 PSG Berani Zlín - HC Sparta Praha.

 

Středa 9. října - předehrávka 9. kola:

17:30 HC Energie Karlovy Vary - HC Verva Litvínov.

 

Pátek 11. října - 9. kolo:

17:30 HC Vítkovice Ridera - HC Sparta Praha (O2 TV Sport), PSG Berani Zlín - HC Oceláři Třinec,

18:00 Mountfield Hradec Králové - BK Mladá Boleslav, Rytíři Kladno - HC Škoda Plzeň, HC Dynamo Pardubice - Bílí Tygři Liberec.

 

Sobota 12. října - dohrávka 9. kola:

15:00 HC Olomouc - HC Kometa Brno (O2 TV Sport).

 

Neděle 13. října - 10. kolo:

16:00 BK Mladá Boleslav - HC Vítkovice Ridera, Mountfield Hradec Králové - HC Energie Karlovy Vary,

16:30 HC Škoda Plzeň - HC Dynamo Pardubice,

17:00 HC Kometa Brno - Bílí Tygři Liberec,

17:30 HC Verva Litvínov - PSG Berani Zlín.

 

Úterý 15. října - dohrávka 6. kola:

18:30 HC Sparta Praha - HC Verva Litvínov.

 

Pátek 18. října - 11. kolo:

17:30 HC Energie Karlovy Vary - BK Mladá Boleslav, HC Vítkovice Ridera - HC Verva Litvínov,

18:00 HC Dynamo Pardubice - HC Oceláři Třinec, Bílí Tygři Liberec - HC Škoda Plzeň, Rytíři Kladno - HC Kometa Brno, HC Olomouc - Mountfield Hradec Králové.

 

Neděle 20. října - 12. kolo:

15:00 HC Oceláři Třinec - Bílí Tygři Liberec,

15:30 HC Energie Karlovy Vary - HC Vítkovice Ridera,

16:00 HC Sparta Praha - HC Dynamo Pardubice, BK Mladá Boleslav - Rytíři Kladno,

17:00 HC Kometa Brno - HC Škoda Plzeň,

17:20 Mountfield Hradec Králové - PSG Berani Zlín (ČT Sport),

17:30 HC Verva Litvínov - HC Olomouc.

 

Středa 23. října:

Předehávka 32. kola:

18:00 Mountfield Hradec Králové - HC Oceláři Třinec.

Předehrávka 20. kola:

18:30 HC Sparta Praha - HC Energie Karlovy Vary (ČT Sport).

 

Pátek 25. října - 13. kolo:

17:30 PSG Berani Zlín - BK Mladá Boleslav, HC Vítkovice Ridera - Mountfield Hradec Králové,

18:00 Rytíři Kladno - HC Verva Litvínov, HC Olomouc - HC Sparta Praha, Bílí Tygři Liberec - HC Energie Karlovy Vary, HC Kometa Brno - HC Dynamo Pardubice.

 

Sobota 26. října - dohrávka 13. kola:

15:00 HC Škoda Plzeň - HC Oceláři Třinec (O2 TV Sport).

 

Neděle 27. října - 14. kolo:

15:30 PSG Berani Zlín - HC Energie Karlovy Vary,

16:00 Bílí Tygři Liberec - Mountfield Hradec Králové,

16:30 HC Škoda Plzeň - HC Sparta Praha,

17:00 HC Kometa Brno - HC Verva Litvínov, HC Dynamo Pardubice - BK Mladá Boleslav, HC Olomouc - HC Vítkovice Ridera,

18:00 Rytíři Kladno - HC Oceláři Třinec (ČT Sport).

 

Úterý 29. října - 15. kolo:

17:00 HC Oceláři Třinec - HC Kometa Brno,

17:30 BK Mladá Boleslav - HC Olomouc, HC Vítkovice Ridera - PSG Berani Zlín, HC Verva Litvínov - HC Škoda Plzeň, HC Energie Karlovy Vary - HC Dynamo Pardubice,

18:00 Mountfield Hradec Králové - Rytíři Kladno,

18:30 HC Sparta Praha - Bílí Tygři Liberec.

 

Pátek 1. listopadu - 16. kolo:

17:00 HC Oceláři Třinec - HC Sparta Praha,

17:30 HC Škoda Plzeň - Mountfield Hradec Králové,

18:00 Rytíři Kladno - HC Energie Karlovy Vary, HC Dynamo Pardubice - HC Verva Litvínov, HC Kometa Brno - BK Mladá Boleslav, HC Olomouc - PSG Berani Zlín, Bílí Tygři Liberec - HC Vítkovice Ridera.

 

Neděle 3. listopadu - 17. kolo:

15:30 HC Energie Karlovy Vary - HC Olomouc, PSG Berani Zlín - HC Škoda Plzeň, HC Verva Litvínov - HC Oceláři Třinec,

16:00 HC Sparta Praha - HC Kometa Brno, BK Mladá Boleslav - Bílí Tygři Liberec, Mountfield Hradec Králové - HC Dynamo Pardubice, HC Vítkovice Ridera - Rytíři Kladno.

 

Středa 13. listopadu:

Předehrávka 21. kola:

17:30 PSG Berani Zlín - HC Kometa Brno.

Dohrávka 10. kola:

18:30 HC Sparta Praha - Rytíři Kladno.

 

Pátek 15. listopadu - 18. kolo:

17:00 HC Oceláři Třinec - BK Mladá Boleslav,

17:30 HC Vítkovice Ridera - HC Kometa Brno, HC Škoda Plzeň - HC Energie Karlovy Vary,

18:00 HC Dynamo Pardubice - HC Olomouc, Bílí Tygři Liberec - HC Verva Litvínov, Rytíři Kladno - PSG Berani Zlín,

18:30 HC Sparta Praha - Mountfield Hradec Králové.

 

Neděle 17. listopadu - 19. kolo:

15:30 HC Verva Litvínov - HC Sparta Praha, PSG Berani Zlín - Bílí Tygři Liberec, HC Kometa Brno - HC Energie Karlovy Vary,

16:00 HC Vítkovice Ridera - HC Dynamo Pardubice, Mountfield Hradec Králové - HC Oceláři Třinec, BK Mladá Boleslav - HC Škoda Plzeň,

17:00 HC Olomouc - Rytíři Kladno.

 

Pátek 22. listopadu - 20. kolo:

17:00 HC Oceláři Třinec - HC Vítkovice Ridera,

17:30 HC Škoda Plzeň - HC Olomouc, HC Verva Litvínov - BK Mladá Boleslav,

18:00 Bílí Tygři Liberec - Rytíři Kladno, HC Dynamo Pardubice - PSG Berani Zlín, HC Kometa Brno - Mountfield Hradec Králové.

 

Neděle 24. listopadu - 21. kolo:

15:30 HC Oceláři Třinec - HC Energie Karlovy Vary,

16:00 Rytíři Kladno - HC Dynamo Pardubice, BK Mladá Boleslav - HC Sparta Praha, HC Vítkovice Ridera - HC Škoda Plzeň, Mountfield Hradec Králové - HC Verva Litvínov,

17:00 HC Olomouc - Bílí Tygři Liberec.

 

Úterý 26. listopadu - 22. kolo:

17:00 HC Oceláři Třinec - PSG Berani Zlín,

17:30 BK Mladá Boleslav - Mountfield Hradec Králové, HC Škoda Plzeň - Rytíři Kladno, HC Verva Litvínov - HC Energie Karlovy Vary,

18:00 HC Kometa Brno - HC Olomouc, Bílí Tygři Liberec - HC Dynamo Pardubice.

 

Středa 27. listopadu - dohrávka 22. kola:

17:30 HC Vítkovice Ridera - HC Sparta Praha.

 

Čtvrtek 28. listopadu - předehávka 23. kola:

18:00 Bílí Tygři Liberec - HC Kometa Brno.

 

Pátek 29. listopadu - 23. kolo:

17:30 PSG Berani Zlín - HC Verva Litvínov, HC Vítkovice Ridera - BK Mladá Boleslav, HC Energie Karlovy Vary - Mountfield Hradec Králové,

18:00 HC Dynamo Pardubice - HC Škoda Plzeň, HC Olomouc - HC Oceláři Třinec.

 

Sobota 30. listopadu - dohrávka 23. kola:

15:00 Rytíři Kladno - HC Sparta Praha (O2 TV Sport).

 

Neděle 1. prosince - 24. kolo:

15:00 HC Oceláři Třinec - HC Dynamo Pardubice, HC Kometa Brno - Rytíři Kladno,

15:30 HC Verva Litvínov - HC Vítkovice Ridera,  

16:00 BK Mladá Boleslav - HC Energie Karlovy Vary, HC Sparta Praha - PSG Berani Zlín, Mountfield Hradec Králové - HC Olomouc,

16:30 HC Škoda Plzeň - Bílí Tygři Liberec.

 

Úterý 3. prosince - předehrávka 33. kola:

17:30 BK Mladá Boleslav - HC Verva Litvínov.

 

Pátek 6. prosince - 25. kolo:

17:30 HC Škoda Plzeň - HC Kometa Brno, PSG Berani Zlín - Mountfield Hradec Králové, HC Energie Karlovy Vary - HC Vítkovice Ridera,

18:00 Bílí Tygři Liberec - HC Oceláři Třinec (O2 TV Sport), HC Olomouc - HC Verva Litvínov, Rytíři Kladno - BK Mladá Boleslav.

 

Sobota 7. prosince - dohrávka 25. kola:

15:00 HC Dynamo Pardubice - HC Sparta Praha (O2 TV Sport).

 

Neděle 8. prosince - 26. kolo:

15:00 HC Oceláři Třinec - HC Škoda Plzeň,

15:30 HC Verva Litvínov - Rytíři Kladno, HC Energie Karlovy Vary - Bílí Tygři Liberec,

16:00 HC Sparta Praha - HC Olomouc, BK Mladá Boleslav - PSG Berani Zlín, Mountfield Hradec Králové - HC Vítkovice Ridera,

17:00 HC Dynamo Pardubice - HC Kometa Brno.

 

Pondělí 16. prosince - předehrávka 28. kola:

17:00 HC Oceláři Třinec - HC Kometa Brno.

 

Středa 18. prosince 27. kolo:

17:00 HC Oceláři Třinec - Rytíři Kladno,

17:30 HC Verva Litvínov - HC Kometa Brno, BK Mladá Boleslav - HC Dynamo Pardubice, HC Vítkovice Ridera - HC Olomouc, HC Energie Karlovy Vary - PSG Berani Zlín,

18:00 Mountfield Hradec Králové - Bílí Tygři Liberec,

18:30 HC Sparta Praha - HC Škoda Plzeň.

 

Pátek 20. prosince - 28. kolo:

17:30 PSG Berani Zlín - HC Vítkovice Ridera, HC Škoda Plzeň - HC Verva Litvínov,

18:00 HC Olomouc - BK Mladá Boleslav, Bílí Tygři Liberec - HC Sparta Praha, Rytíři Kladno - Mountfield Hradec Králové, HC Dynamo Pardubice - HC Energie Karlovy Vary.

 

Neděle 22. prosince - 29. kolo:

15:30 HC Energie Karlovy Vary - Rytíři Kladno, HC Verva Litvínov - HC Dynamo Pardubice, PSG Berani Zlín - HC Olomouc,

16:00 Mountfield Hradec Králové - HC Škoda Plzeň, HC Sparta Praha - HC Oceláři Třinec, BK Mladá Boleslav - HC Kometa Brno.

 

Čtvrtek 26. prosince - 30. kolo:

15:00 HC Kometa Brno - HC Sparta Praha, HC Oceláři Třinec - HC Verva Litvínov,

16:00 Bílí Tygři Liberec - BK Mladá Boleslav, Rytíři Kladno - HC Vítkovice Ridera,

16:30 HC Škoda Plzeň - PSG Berani Zlín,

17:00 HC Olomouc - HC Energie Karlovy Vary, HC Dynamo Pardubice - Mountfield Hradec Králové.

 

Sobota 28. prosince - 31. kolo:

15:30 HC Verva Litvínov - Bílí Tygři Liberec, PSG Berani Zlín - Rytíři Kladno, HC Energie Karlovy Vary - HC Škoda Plzeň,

16:00 Mountfield Hradec Králové - HC Sparta Praha, HC Kometa Brno - HC Vítkovice Ridera,

17:00 HC Olomouc - HC Dynamo Pardubice.

 

Pondělí 30. prosince - 32. kolo:

17:30 HC Škoda Plzeň - BK Mladá Boleslav,

18:00 Rytíři Kladno - HC Olomouc, Bílí Tygři Liberec - PSG Berani Zlín, HC Dynamo Pardubice - HC Vítkovice Ridera, HC Kometa Brno - HC Energie Karlovy Vary,

18:30 HC Sparta Praha - HC Verva Litvínov.

 

Pátek 3. ledna - 33. kolo:

17:30 HC Energie Karlovy Vary - HC Sparta Praha, PSG Berani Zlín - HC Dynamo Pardubice,

18:00 Rytíři Kladno - Bílí Tygři Liberec, HC Olomouc - HC Škoda Plzeň, Mountfield Hradec Králové - HC Kometa Brno.

 

Sobota 4. ledna - předehrávka 45. kola:

15:00 HC Verva Litvínov - HC Sparta Praha (Open Air v Drážďanech; O2 TV Sport).

 

Neděle 5. ledna - 34. kolo:

15:00 HC Kometa Brno - PSG Berani Zlín, HC Energie Karlovy Vary - HC Oceláři Třinec,

16:00 Bílí Tygři Liberec - HC Olomouc,

16:30 HC Škoda Plzeň - HC Vítkovice Ridera,

17:00 HC Dynamo Pardubice - Rytíři Kladno.

 

Úterý 7. ledna - dohrávky 34. kola:

17:30 HC Verva Litvínov - Mountfield Hradec Králové,

18:30 HC Sparta Praha - BK Mladá Boleslav.

 

Pátek 10. ledna - 35. kolo:

17:30 HC Energie Karlovy Vary - HC Verva Litvínov, PSG Berani Zlín - HC Oceláři Třinec,

18:00 HC Olomouc - HC Kometa Brno, Rytíři Kladno - HC Škoda Plzeň, Bílí Tygři Liberec - HC Dynamo Pardubice,

18:30 HC Sparta Praha - HC Vítkovice Ridera.

 

Sobota 11. ledna - dohrávka 35. kola:

15:00 Mountfield Hradec Králové - BK Mladá Boleslav (O2 TV Sport).

 

Neděle 12. ledna - 36. kolo:

15:00 Bílí Tygři Liberec - HC Kometa Brno, HC Oceláři Třinec - HC Olomouc,

15:30 HC Verva Litvínov - PSG Berani Zlín,

16:00 HC Sparta Praha - Rytíři Kladno, BK Mladá Boleslav - HC Vítkovice Ridera, Mountfield Hradec Králové - HC Energie Karlovy Vary,

16:30 HC Škoda Plzeň - HC Dynamo Pardubice.

 

Úterý 14. ledna - předehrávka 44. kola:

18:00 HC Dynamo Pardubice - HC Olomouc.

 

Pátek 17. ledna - 37. kolo:

17:30 HC Energie Karlovy Vary - BK Mladá Boleslav, HC Vítkovice Ridera - HC Verva Litvínov, PSG Berani Zlín - HC Sparta Praha,

18:00 HC Dynamo Pardubice - HC Oceláři Třinec, Bílí Tygři Liberec - HC Škoda Plzeň, Rytíři Kladno - HC Kometa Brno, HC Olomouc - Mountfield Hradec Králové.

 

Neděle 19. ledna - 38. kolo:

15:00 HC Oceláři Třinec - Bílí Tygři Liberec, HC Kometa Brno - HC Škoda Plzeň,

15:30 HC Verva Litvínov - HC Olomouc,

16:00 HC Sparta Praha - HC Dynamo Pardubice, BK Mladá Boleslav - Rytíři Kladno, Mountfield Hradec Králové - PSG Berani Zlín, HC Vítkovice Ridera - HC Energie Karlovy Vary.

 

Úterý 21. ledna - dohrávka 29. kola:

17:30 HC Vítkovice Ridera - Bílí Tygři Liberec.

 

Středa 22. ledna - dohrávka 31. kola:

17:30 BK Mladá Boleslav - HC Oceláři Třinec.

 

Pátek 24. ledna - 39. kolo:

17:30 PSG Berani Zlín - BK Mladá Boleslav, HC Vítkovice Ridera - Mountfield Hradec Králové,

18:00 Rytíři Kladno - HC Verva Litvínov, HC Olomouc - HC Sparta Praha, Bílí Tygři Liberec - HC Energie Karlovy Vary, HC Dynamo Pardubice - HC Kometa Brno.

 

Sobota 25. ledna - dohrávka 39. kola:

15:00 HC Škoda Plzeň - HC Oceláři Třinec (O2 TV Sport).

 

Neděle 26. ledna - 40. kolo:

15:00 HC Kometa Brno - HC Verva Litvínov, HC Dynamo Pardubice - BK Mladá Boleslav,

15:30 PSG Berani Zlín - HC Energie Karlovy Vary,

16:00 Bílí Tygři Liberec - Mountfield Hradec Králové, Rytíři Kladno - HC Oceláři Třinec,

16:30 HC Škoda Plzeň - HC Sparta Praha,

17:00 HC Olomouc - HC Vítkovice Ridera.

 

Úterý 28. ledna - 41. kolo:

17:30 BK Mladá Boleslav - HC Olomouc, HC Vítkovice Ridera - PSG Berani Zlín, HC Verva Litvínov - HC Škoda Plzeň, HC Energie Karlovy Vary - HC Dynamo Pardubice,

18:00 HC Kometa Brno - HC Oceláři Třinec, Mountfield Hradec Králové - Rytíři Kladno,

18:30 HC Sparta Praha - Bílí Tygři Liberec.

 

Pátek 31. ledna - 42. kolo:

17:00 HC Oceláři Třinec - HC Sparta Praha,

17:30 HC Škoda Plzeň - Mountfield Hradec Králové,

18:00 Rytíři Kladno - HC Energie Karlovy Vary, HC Dynamo Pardubice - HC Verva Litvínov, HC Kometa Brno - BK Mladá Boleslav, HC Olomouc - PSG Berani Zlín, Bílí Tygři Liberec - HC Vítkovice Ridera.

 

Neděle 2. února - 43. kolo:

15:30 HC Energie Karlovy Vary - HC Olomouc, PSG Berani Zlín - HC Škoda Plzeň, HC Verva Litvínov - HC Oceláři Třinec,

16:00 HC Sparta Praha - HC Kometa Brno, BK Mladá Boleslav - Bílí Tygři Liberec, Mountfield Hradec Králové - HC Dynamo Pardubice, HC Vítkovice Ridera - Rytíři Kladno.

 

Středa 12. února - 44. kolo:

17:00 HC Oceláři Třinec - BK Mladá Boleslav,

17:30 HC Škoda Plzeň - HC Energie Karlovy Vary,

18:00 Bílí Tygři Liberec - HC Verva Litvínov, HC Kometa Brno - HC Vítkovice Ridera, Rytíři Kladno - PSG Berani Zlín,

18:30 HC Sparta Praha - Mountfield Hradec Králové.

 

Pátek 14. února - 45. kolo:

17:00 HC Oceláři Třinec - Mountfield Hradec Králové,

17:30 PSG Berani Zlín - Bílí Tygři Liberec, HC Vítkovice Ridera - HC Dynamo Pardubice, HC Energie Karlovy Vary - HC Kometa Brno,

18:00 HC Olomouc - Rytíři Kladno.

 

Sobota 15. února - dohrávka 45. kola:

15:00 BK Mladá Boleslav - HC Škoda Plzeň (O2 TV Sport).

 

Neděle 16. února - 46. kolo:

15:00 HC Oceláři Třinec - HC Vítkovice Ridera, HC Dynamo Pardubice - PSG Berani Zlín,

15:30 HC Verva Litvínov - BK Mladá Boleslav,

16:00 Bílí Tygři Liberec - Rytíři Kladno, HC Sparta Praha - HC Energie Karlovy Vary,

16:30 HC Škoda Plzeň - HC Olomouc.

 

Úterý 18. února:

Předehrávka 47. kola:

17:30 BK Mladá Boleslav - HC Sparta Praha.

Dohrávka 46. kola:

18:00 HC Kometa Brno - Mountfield Hradec Králové.

 

Pátek 21. února - 47. kolo:

17:30 HC Vítkovice Ridera - HC Škoda Plzeň, HC Energie Karlovy Vary - HC Oceláři Třinec,

18:00 Rytíři Kladno - HC Dynamo Pardubice, HC Olomouc - Bílí Tygři Liberec, Mountfield Hradec Králové - HC Verva Litvínov.

 

Sobota 22. února - dohrávka:

15:00 PSG Berani Zlín - HC Kometa Brno (O2 TV Sport).

 

Neděle 23. února - 48. kolo:

15:00 HC Kometa Brno - HC Olomouc,

15:30 HC Verva Litvínov - HC Energie Karlovy Vary,

16:00 BK Mladá Boleslav - Mountfield Hradec Králové, HC Sparta Praha - HC Vítkovice Ridera,

16:30 HC Škoda Plzeň - Rytíři Kladno,

17:00 HC Dynamo Pardubice - Bílí Tygři Liberec.

 

Úterý 25. února - dohrávka 48. kola:

17:00 HC Oceláři Třinec - PSG Berani Zlín.

 

Pátek 28. února - 49. kolo:

17:30 PSG Berani Zlín - HC Verva Litvínov, HC Vítkovice Ridera - BK Mladá Boleslav, HC Energie Karlovy Vary - Mountfield Hradec Králové,

18:00 Rytíři Kladno - HC Sparta Praha, HC Kometa Brno - Bílí Tygři Liberec, HC Dynamo Pardubice - HC Škoda Plzeň, HC Olomouc - HC Oceláři Třinec.

 

Neděle 1. března - 50. kolo:

15:00 HC Oceláři Třinec - HC Dynamo Pardubice, HC Kometa Brno - Rytíři Kladno,

15:30 HC Verva Litvínov - HC Vítkovice Ridera,

16:00 BK Mladá Boleslav - HC Energie Karlovy Vary, HC Sparta Praha - PSG Berani Zlín, Mountfield Hradec Králové - HC Olomouc,

16:30 HC Škoda Plzeň - Bílí Tygři Liberec.

 

Úterý 3. března - 51. kolo:

18:00 Bílí Tygři Liberec - HC Oceláři Třinec, HC Dynamo Pardubice - HC Sparta Praha, HC Škoda Plzeň - HC Kometa Brno, HC Olomouc - HC Verva Litvínov, Rytíři Kladno - BK Mladá Boleslav, PSG Berani Zlín - Mountfield Hradec Králové, HC Vítkovice Ridera - HC Energie Karlovy Vary.

 

Pátek 6. března - 52. kolo:

18:00 HC Verva Litvínov - Rytíři Kladno, HC Sparta Praha - HC Olomouc, BK Mladá Boleslav - PSG Berani Zlín, HC Energie Karlovy Vary - Bílí Tygři Liberec, HC Kometa Brno - HC Dynamo Pardubice, HC Oceláři Třinec - HC Škoda Plzeň, Mountfield Hradec Králové - HC Vítkovice Ridera.

 

Play off:

Předkolo:

Pondělí 9. března - 1. zápasy:

7 - 10, 8 - 9.

 

Úterý 10. března - 2. zápasy:

7 - 10, 8 - 9.

 

Čtvrtek 12. března - 3. zápasy:

10 - 7, 9 - 8.

 

Pátek 13. března - případné 4. zápasy:

10 - 7, 9 - 8.

 

Neděle 15. března - případné 5. zápasy:

7 - 10, 8 - 9.

 

Čtvrtfinále:

Pondělí 16. března - 1. zápasy:

3 - 6, 4 - 5.

 

Úterý 17. března - 2. zápasy:

3 - 6, 4 - 5.

 

Středa 18. března - 1. zápasy:

1 - 8, 2 - 7.

 

Čtvrtek 19. března - 2. zápasy:

1 - 8, 2 - 7.

 

Pátek 20. března - 3. zápasy:

6 - 3, 5 - 4.

 

Sobota 21. března - 4. zápasy:

6 - 3, 5 - 4.

 

Neděle 22. března - 3. zápasy:

8 - 1, 7 - 2.

 

Pondělí 23. března - 4. zápasy:

8 - 1, 7 - 2.

 

Úterý 24. března - případné 5. zápasy:

3 - 6, 4 - 5.

 

Středa 25. března - případné 5. zápasy:

1 - 8, 2 - 7.

 

Čtvrtek 26. března - případné 6. zápasy:

6 - 3, 5 - 4.

 

Pátek 27. března - případné 6. zápasy:

8 - 1, 7 - 2,

 

Sobota 28. března - případné 7. zápasy:

3 - 6, 4 - 5.

 

Neděle 29. března - případné 7. zápasy:

1 - 8, 2 - 7.

 

Semifinále:

Středa 1. dubna - 1. zápasy:

1 - 4, 2 - 3.

 

Čtvrtek 2. dubna - 2. zápasy:

1 - 4, 2 - 3.

 

Neděle 5. dubna - 3. zápasy:

4 - 1, 3 - 2.

 

Pondělí 6. dubna - 4. zápasy:

4 - 1, 3 - 2.

 

Čtvrtek 9. dubna - případné 5. zápasy:

1 - 4, 2 - 3.

 

Sobota 11. dubna - případné 6. zápasy:

4 - 1, 3 - 2.

 

Pondělí 13. dubna - případné 7. zápasy:

1 - 4, 2 - 3.

 

Finále:

Čtvrtek 16. dubna - 1. zápas:

1 - 2.

 

Pátek 17. dubna - 2. zápas:

1 - 2.

 

Pondělí 20. dubna - 3. zápas:

2 - 1.

 

Úterý 21. dubna - 4. zápas:

2 - 1.

 

Pátek 24. dubna - případný 5. zápas:

1 - 2.

 

Neděle 26. dubna - případný 6. zápas:

2 - 1.

 

Úterý 28. dubna - případný 7. zápas:

1 - 2.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2019 ČTK

Reklama

18°C

Dnes je sobota 21. září 2019

Očekáváme v 9:00 10°C

Celá předpověď