Příští rok kina uvedou komedie Chlap na střídačku a 3Bobule

foto Ilustrační foto - V Moravské Nové vsi na Břeclavsku pokračovalo 1. srpna 2019 natáčení filmu 3Bobule. Na snímku jsou zleva (dospělí) Tereza Ramba (dříve Voříšková) a Kryštof Hádek.

Praha - Do tuzemských kin na začátku roku 2020 dorazí nové české komedie Chlap na střídačku a 3Bobule. Snímek režiséra Petra Zahrádky Chlap na střídačku vstoupí do kin 13. února, režie filmu z vinařského prostředí 3Bobule se ujal Martin Kopp a bude mít premiéru 12. března. Další ze svých rolí žádaného filmového milovníka po veselohrách Bezva ženská na krku či Sezn@mka v Chlapovi na střídačce ztvárnil Jiří Langmajer. V komedii 3Bobule se před kameru vracejí postavy v podání Kryštofa Hádka, Terezy Ramba (Voříšková), Lukáše Langmajera či Miroslava Táborského. ČTK o tom informovali mediální zástupci filmů.

Ve snímku Chlap na střídačku patnáct let vdaná Zuzana jednoho dne zjistí, že má její manžel Jiří delší dobu poměr s jinou ženou. Zuzana neváhá a rozhodne se svou sokyni Lenku navštívit. Navrhne jí, že si rozdělí péči o Jirku a udělají z něj tak chlapa na střídačku. Zdánlivě perfektní plán však nakonec selže.

V dalších rolích se představí Ivana Chýlková a Lucie Žáčková, Martin Pechlát, Iva Janžurová nebo Pavel Nový. Režisér a scenárista Zahrádka je podepsaný pod televizními projekty Nevinné lži, Soukromé pasti, Dáma a Král, Strážmistr Topinka či Doktor Martin.

S filmem 3Bobule se vrací i kapela Kryštof, která nahrála pro předchozí Bobule a 2Bobule úspěšné písně Atentát a cyRano. Tentokrát napsal Richard Krajčo duet s názvem Hvězdáři a přizval k jeho nazpívání slovenskou zpěvačku Simu Martausovou. "Tím, že jsme svázaní s tímhle projektem už od začátku a k oběma předchozím filmům jsme písně natočili, přišlo mi hezké, fungovat v celé trilogii. Takže když producent Tomáš Vican zavolal, jestli nechceme zkusit napsat něco i k tomuhle filmu, řekl jsem, že to určitě zkusíme," uvedl Krajčo.

Ve filmu zazní hlas Václava Postráneckého, který se podílel na předchozích dvou filmech z vinařského prostředí, ale natáčení třetího už se nedožil. Snímek je mu věnován a jeho hlas bude provázet celým filmem. Třetí pokračování napsali Matěj Podzimek a Tomáš Vávra. "Na první schůzce jsem byla vyloženě proti. Pak jsem si ale přečetla scénář Matěje Podzimka, který stojí například za Metanolem nebo Duklou 61, a vyrazilo mi to dech. Matěj takovou smutnou, melancholickou formou navazuje na jedničku, s úctou a láskou," podotkla ke scénáři Ramba, za svobodna Voříšková.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK

Reklama