Prima odvysílá sedm nových pořadů, včetně seriálu a talkshow

foto Herec a moderátor Lukáš Pavlásek hovoří 20. února 2020 v Praze na tiskové konferenci, na které skupina Prima představila jarní programové novinky.

Praha - Televizní skupina Prima na jaře uvede sedm nových pořadů. Hlavní kanál Prima odvysílá detektivní seriál Einstein: případy nesnesitelného génia, zábavní show Zlatá maska, návrat Zdeňka Pohlreicha jako Superšéfa, talkshow Na Pavláska, dokumentární show Tlouštíci a rekonstrukci reálných případů v odpoledním pořadu Z místa činu. Prima Cool uvede první seriál z vlastní tvorby Po hlavě. Uvedli to zástupci Primy na dnešní tiskové konferenci.

Fotogalerie

Sobotní večery ve 20:15 hodin ovládne od 14. března nový krimiseriál Einstein - případy nesnesitelného génia. Hlavní hrdina Filip Koenig je génius a nejmladší profesor, který kdy přednášel teorii fyziky na univerzitě. A je pra-pra-pravnuk Alberta Einsteina.

Dohromady 12 masek, pod kterými se skrývá šest Čechů a šest Slováků, představí show Zlatá maska. V té budou čtyři známé osobnosti, mezi nimiž se objeví Jiřina Bohdalová či Jakub Prachař, nejen podle zpěvu hádat, kdo se pod maskami skrývá. Formát vzniká ve spolupráci se slovenskou TV Joj. Desetidílná show bude od 20. března každý pátek ve 20:15 hodin.

Pořad Superšéf - 24 hodin do pekla a zpět je návratem Zdeňka Pohlreicha na obrazovky televize Prima. Během 24 hodin v něm Pohlreich a jeho tým proměňují restauraci od kuchyně po vzhled interiéru, ale i uvažování personálu a majitelů restaurace. První díl ze čtyř, který televize Prima odvysílala v pátek 7. února ve 20:15, sledovalo 841.000 diváků.

Lukáš Pavlásek se od 18. února každé úterý ve 21:35 představí v roli moderátora vlastní talkshow Na Pavláska. V té představuje hosty z různých profesí.

Koncept dokumentární reality nabídnou od 26. března každý čtvrtek ve 21:35 Tlouštíci. Deset účastníků proměny se cestou k vysněné postavě musí poprat se zdravým jídelníčkem i pravidelným pohybem.

Nový pořad Z místa činu ukáže, jak postupují kriminalisté během řešení konkrétních případů. Začínat bude každý všední den v 16:00 hodin od 3. března.

Prima Cool připravila komediální seriál Po hlavě, který je prvním seriálem z vlastní tvorby tohoto kanálu a vysílá se od začátku února. V hlavní roli Indyho je Petr Buchta.

Z filmových novinek diváci uvidí televizní premiéru snímku Ženy v běhu, který loni v kinech navštívil 1,5 milionu diváků. Film se na obrazovkách objeví 29. března.

Skupina Prima měla loni sledovanost 24,3 procenta proti předchozím 23 procentům. V primetime dosáhla 26 procent. Seriál Slunečná letos překonal Ordinaci v růžové zahradě 2 na konkurenční Nově.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK

Reklama

22°C

Dnes je pondělí 21. září 2020

Očekáváme v 15:00 24°C

Celá předpověď