Při nehodě u Kaplice se srazilo několik aut, jeden člověk zemřel

foto Při dopravní nehodě u Kaplice na Českokrumlovsku se 11. ledna srazilo několik aut. Jeden člověk při havárii zemřel a dalších šest lidí je zraněno. Podle prvotních informací havarovalo u Hubenova na silnici I/3 pět vozidel. Komunikace je momentálně uzavřena, řekl ČTK jihočeský policejní mluvčí Jiří Matzner.

Kaplice (Českokrumlovsko) - Při dopravní nehodě u Kaplice na Českokrumlovsku se dnes ráno srazilo pět aut. Pětačtyřicetiletý řidič volva při havárii zemřel a dalších šest lidí je zraněno, z toho dva muži těžce. Silnice I/3 byla téměř pět hodin uzavřena, od 11:40 je opět plně průjezdná, řekl ČTK jihočeský policejní mluvčí Jiří Matzner.

Při dopravní nehodě u Kaplice na Českokrumlovsku se 11. ledna srazilo několik aut. Jeden člověk při havárii zemřel a dalších šest lidí je zraněno. Podle prvotních informací havarovalo u Hubenova na silnici I/3 pět vozidel. Komunikace je momentálně uzavřena, řekl ČTK jihočeský policejní mluvčí Jiří Matzner. "

"Dopravní nehoda se stala kolem 6:00, její příčinou pravděpodobně bylo nesprávné předjíždění," uvedl Matzner. Prvotní vyšetřování naznačuje, že řidič volva se patrně při předjíždění srazil v protisměru s fordem a následně se střetl s dalšími osobními auty.

Podle mluvčí jihočeských hasičů Venduly Matějů ve vozech, které se srazily, cestovalo deset lidí. Na místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému.

Jde o druhou oběť na jihočeských silnicích v letošním roce. V úterý zahynul na Táborsku řidič felicie.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

Reklama

12°C

Dnes je úterý 25. září 2018

Očekáváme v 17:00 13°C

Celá předpověď