Při nehodě s ukradeným vozem zahynulo v Anglii pět lidí

foto Pět lidí zahynulo na severu Anglie při vážné dopravní nehodě s ukradeným vozem. Mezi oběťmi jsou tři nezletilí chlapci a dva dospělí muži.

Londýn - Pět lidí zahynulo na severu Anglie při vážné dopravní nehodě s ukradeným vozem. Mezi oběťmi jsou tři nezletilí chlapci a dva dospělí muži, informovala dnes agentura Reuters. Na místě neštěstí policisté zadrželi dva 15leté hochy, které podezřívají, že nehodu způsobili.

Ukradené auto narazilo do stromu nedaleko severoanglického Leedsu v sobotu v noci. Obětem nehody bylo 12, 15, 15, 24 a 28 let, uvedla policie hrabství West Yorkshire. Dvě osoby zemřely na místě, další tři lidé podlehli svým zraněním v nemocnici.

Zda se všech sedm osob nacházelo v době neštěstí v autě, nebo byli někteří nezúčastněnými chodci, není jasné. Účastníkem nehody bylo ale pouze jediné auto, uvedla policie.

Dva patnáctileté chlapce policie na místě zadržela. Podezřívá je z usmrcení v důsledku nebezpečného řízení. Jeden z chlapců zřejmě seděl za volantem kradeného vozu. Oba zadržení hoši zůstávají ve vazbě, informovala agentura Reuters.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

Reklama

18°C

Dnes je středa 17. října 2018

Očekáváme v 7:00 8°C

Celá předpověď