Při nehodě autobusů na Barrandově se zranili dva lidé

foto Na pražském Barrandově se 7. září odpoledne srazily dva autobusy. Podle prvotních informací policie utrpěl jeden z řidičů vážná zranění. Záchranná služba má zatím potvrzené dva zraněné. Kvůli přistání záchranářského vrtulníku je ulice K Barrandovu uzavřena.

Praha - Při odpolední srážce autobusů na pražském Barrandově utrpěli dva lidé středně těžká zranění. Řidiče jednoho z autobusů museli z kabiny vyprostit hasiči. Se zraněním nohou byl převezen do nemocnice. Hospitalizována je také 75letá cestující, uvedla mluvčí pražské záchranné služby Jana Poštová. Příčiny nehody vyšetřují policisté. Provoz v místě nehody ve směru k Pražskému okruhu je možný jedním jízdním pruhem. V opačném směru jezdí auta bez omezení, uvedl policejní mluvčí Richard Hrdina

Fotogalerie

Nehoda se stala kolem 15:00 v ulici K Barrandovu směrem k Pražskému okruhu. Podle záběrů z místa nehody narazil zřejmě linkový autobus zezadu do zájezdového autobusu. Řidiče autobusu museli z poškozené kabiny vyprostit hasiči. "To se podařilo za 20 minut po příjezdu první jednotky," uvedl mluvčí pražských hasičů Martin Kavka.

Šestačtyřicetiletý řidič utrpěl zranění nohou, se kterým ho záchranáři převezli do Ústřední vojenské nemocnice. Pětasedmdesátiletá cestující byla s úrazem hlavy a nohou transportována do vinohradské nemocnice.

K nehodě byl přivolán záchranářský vrtulník. Kvůli jeho přistání byl přechodně přerušený provoz ulicí K Barrandovu i ve směru od Pražského okruhu.

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2021 ČTK

Reklama

11°C

Dnes je neděle 24. října 2021

Očekáváme v 3:00 2°C

Celá předpověď