Při nehodě autobusu a auta u Benešova zemřel řidič vozu a tři lidé se zranili

foto Rozbité okno autobusu - ilustrační foto.

Benešov - Při nehodě autobusu a auta u Benešova dnes odpoledne zemřel řidič vozu a tři lidé se zranili. Silnice I/3 je ve směru na Prahu uzavřená. Mezi zraněnými jsou i děti. ČTK to řekli mluvčí středočeské policie Zdeněk Chalupa a mluvčí středočeské záchranné služby Petra Homolová.

Nehoda se stala před 15:00 u kruhového objezdu v části Mariánovice. Řidič osobního auta zraněním přes veškerou snahu záchranářů podlehl na místě. Pro zraněnou spolujezdkyni přiletěl vrtulník záchranné služby a s poraněním hrudníku a pánve ji přepravil do pražské nemocnice Motol. "Dvě lehce zraněné děti byly převezeny na chirurgické oddělení do benešovské nemocnice," doplnila Homolová.

Příčinu a okolnosti nehody policisté vyšetřují. "Dechová zkouška u řidiče autobusu byla negativní, u řidiče osobního vozu nebylo možné ji vzhledem k jeho zdravotnímu stavu provést," uvedl Chalupa.

Silnice I/3 je ve směru na Prahu stále uzavřená a podle předběžných informací bude uzavřená až do 19:00. Na místě se tvoří kolony. Směr na Tábor byl zprůjezdněn po 16:00.

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2021 ČTK

Reklama

11°C

Dnes je pátek 22. října 2021

Očekáváme v 17:00 10°C

Celá předpověď