Představenstvo fotbalové Slavie doplnili Nezmar, Bílek a Konrád

foto Ilustrační foto - Utkání 16. kola první fotbalové ligy: Slavia Praha - Baník Ostrava, 1. prosince v Praze. S kariérou se rozloučil Jiří Bílek ze Slavie.

Praha - Fotbalová Slavia Praha na dnešní valné hromadě v Edenu zvolila nové členy vedení. Představenstvo doplnili nový sportovní ředitel Jan Nezmar, bývalý kapitán A-týmu Jiří Bílek a finanční ředitel klubu a společnosti Eden Arena Daniel Konrád. Do dozorčí rady byli k prezidentovi čínského majitele klubu CEFC Čchanu Čchao-tuovi zvoleni Rastislav Takáč a Kenneth Li Siao-kchun. Klub o tom informoval na svém webu.

Nezmar přišel do Slavie po podzimu z Liberce, kde působil rovněž jako sportovní ředitel. Na jeho návrh přivedl vršovický klub ze Slovanu trenéra Jindřicha Trpišovského, s nímž Nezmar na severu Čech spolupracoval. Stoper Bílek ukončil po podzimu ve Slavii profesionální kariéru a stal se sportovním poradcem představenstva.

"Představenstvo je nyní kompletní a každý jeho člen má jasně vymezené kompetence a odpovědnost. Mezi priority Jana Nezmara patří především stanovení sportovních koncepcí A-týmu, nastavení přestupové politiky včetně lepší návaznosti na mládežnickou akademii či zkvalitnění a zefektivnění všech procesů, které se týkají sportovního růstu hráčů," uvedl předseda představenstva a šéf klubu Jaroslav Tvrdík.

"Daniel Konrád jako zkušený manažer, který do Slavie přišel v létě ze společnosti Deloitte, má na starosti finanční záležitosti společnosti," dodal Tvrdík.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

Reklama

13°C

Dnes je sobota 20. října 2018

Očekáváme v 17:00 13°C

Celá předpověď