Pražský okruh u H.Počernic směr na Brno uzavřela tragická nehoda

foto Dopravní nehoda, srážka kamionů - ilustrační foto.

Praha - Pražský okruh ve směru na Brno uzavřela dopoledne tragická nehoda. U Horních Počernic se srazila dvě nákladní vozidla, jedenačtyřicetiletý řidič jednoho z nich zůstal v autě zaklíněn a zraněním podlehl. ČTK to řekly mluvčí policie a záchranné služby Eva Kropáčová a Jana Poštová. Dopravu v opačném směru komplikovala nehoda tří vozidel poblíž první nehody. V místě se proto v obou směrech tvořily dlouhé kolony. Okruh byl opět průjezdný v obou směrech kolem 14:45.

Nehoda nákladních aut se stala před 09:30 na 59. kilometru Pražského okruhu. "Muž utrpěl velmi vážná poranění, na místo jel koroner, další zranění tam nebyli," uvedla Poštová. V místě zasahovali vedle záchranářů a policie i hasiči, provoz byl uzavřen. Policisté zjišťují příčinu a okolnosti nehody, dodala policejní mluvčí.

Kolem 11:00 se na Pražském okruhu poblíž tragické nehody srazila v opačném směru tři auta. "Upozorňujeme řidiče, že provoz v obou směrech na této komunikaci je omezen a v místě se tvoří dlouhé kolony," uvedla policie na twitteru. Kolem 14:45 policisté informovali, že okruh je po odstranění následků nehod průjezdný v obou směrech.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2021 ČTK

Reklama

1°C

Dnes je pondělí 18. ledna 2021

Očekáváme v 15:00 2°C

Celá předpověď