Prahou projede spanilá jízda motorkářů na strojích Harley-Davidson

foto Ilustrační foto - Spanilá jízda motocyklů Harley-Davidson centrem Prahy se konala 6. července v rámci akce Prague Harley Days 2019.

Praha - Centrem hlavního města dnes projedou stovky motorkářů na strojích Harley-Davidson. Spanilá jízda osmi set motocyklů je součástí devátého ročníku akce Prague Harley Days, která se od pátku do neděle koná na holešovickém výstavišti. Harleyáři odstartují z výstaviště v 10:00, projedou přes magistrálu, na pár minut zastaví na Václavském náměstí a poté budou pokračovat směr Karlovo náměstí a podél nábřeží zpět do Holešovic, sdělil ČTK organizátor akce Michal Šesták.

Spanilá jízda patří od prvních ročníků Prague Harley Days mezi nejoblíbenější body programu, a to jak u samotných jezdců, tak i u dalších návštěvníků akce, stejně jako u řady Pražanů nebo turistů. Vedle Sportsterů budou k vidění i další unikátní stroje, zajímavé přestavby i další úpravy motocyklů. Na akci se každoročně sjíždí harleyáři nejen z různých koutů Česka, ale i ze Slovenska, Německa, Rakouska, Velké Británie, Ruska, Francie či Itálie.

Prague Harley Days jsou ale akcí nejen pro příznivce strojů Harley-Davidson. Vedle motocyklů či zkušební jízd zdarma nabídnou návštěvníkům také koncerty, soutěže o ceny i kulinářský Burgerfest. O adrenalinový program se postará FMX show nebo soutěž v tanci u tyče.

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2022 ČTK

Reklama

28°C

Dnes je čtvrtek 19. května 2022

Očekáváme v 21:00 21°C

Celá předpověď