Nejlepší keto dieta

foto

Potřebujete shodit nějaká ta kila? Vsaďte na keto dietu. Skutečně promyšlený systém stravování, který má logiku. Pomůže vám hubnout s chutí a bez pocitu hladu.

Nejlepší keto dieta, která pomůže zhubnout

Mnoho lidí sáhne po keto dietě, která je hodně vychvalovaná, ovšem málokdo chce pochopit i princip tohoto stravování. Představme si tedy její význam a funkci. Nejlepší keto dieta (neboli také ketogenní dieta) je založena na principu příjmu malého množství sacharidů (méně jak 10 %) a rovněž i nízkého příjmu bílkovin (méně než 20 %). Díky tomu se docílí změny fungování metabolismu těla, tedy dojde ke ketóze. Bílkoviny tak metabolizují na ketony, což má blahý vliv nejen na váhu, ale i na neurotické potíže (např. je dokázáno, že tento typ diety pomáhá epileptikům). Na trhu najdete mnoho výrobců keto diety. Jedná se o systém dodávání jídla s přesně změřenými hodnotami právě sacharidů a bílkovin. Ovšem, která keto dieta je nejlepší?

Poradí vám Ecoblog

Pokud se rozhodnete pro tento typ stravování, určitě dejte na zkušenosti. Lépe však odborné, kdy se zhodnotí celkový jídelníček. Upřímně, recenze od laiků, že někomu něco chutná a něco ne, vám nezaručí, že například poměr oněch důležitých látek je v daném pokrmu správný. Podívejte se například na Ecoblog, kde právě hodnotili několik keto diet. Tento web testuje ekologické a zero waste produkty, proto je zaručeno, že se zaměřují na výživově a zdravotně hodnotné produkty. Čtenářům tak představili, na jakém principu funguje ona keto dieta, jak chutná či jak dlouho trvá příprava. Vy se pak sami rozhodnete, jakou dietku si nasadíte. Vsaďte proto na zkušenosti těch, kteří se v oboru vyznají a ví, co mají od daných výrobků očekávat. Zaměří se na vlastnosti, které by vás třeba ani nenapadli. Vy se tak navíc vzděláte a už budete vědět, co je při hledání vhodného typu stravování podstatné.

 

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2022 ČTK

Reklama

19°C

Dnes je úterý 24. května 2022

Očekáváme v 21:00 16°C

Celá předpověď