Polívka s hudebníkem Rotterem pokřtili společné album Zamrzlé úsměvy

foto Herec Boleslav Polívka (vlevo) a hudebník David Rotter pokřtili 25. listopadu 2021 v Brně společné autorské CD Zamrzlé úsměvy. 

Brno - Herec Boleslav Polívka pokřtil CD Zamrzlé úsměvy, které natočil s hudebníkem a dlouholetým kamarádem Davidem Rotterem. Album má formu poetického pásma tvořeného písněmi i texty s různou náladou, humornou i mrazivou.

Fotogalerie

Autorem a zároveň interpretem většiny absurdních i poetických textů je Polívka, hudbu složil Rotter. Několik textů napsal Cyril Podolský, jedna píseň je z repertoáru Toma Waitse.

Spojovacím prvkem celé desky je podle autorů fantazie, která dokáže člověku dávat sílu i energii do života. Autorům fantazie pomáhala přečkat období koronavirové pandemie, kdy zůstali odříznutí od publika, získali však klid na tvorbu.

Prvními posluchačkami a "recenzentkami" jednotlivých písní a textů tak byly manželky Polívky a Rottera. "Vždycky mi udělá radost, když vidím, že se to Marcelce líbí, že se pobaví nebo třebas i dojme," řekl Polívka. "Když se ostatní testovali, Bolek textoval," doplnil s nadsázkou Rotter.

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2022 ČTK

Reklama

2°C

Dnes je neděle 16. ledna 2022

Očekáváme v 9:00 0°C

Celá předpověď