Policisté hledají svědky roztržky v autobuse, jeden z cestujících utrpěl zranění

foto Interiér autobusu, MHD - ilustrační foto.

Pozořice (Brněnsko) - Hádka mezi dvěma cestujícími v autobuse nedaleko Pozořic a Sivic na Brněnsku skončila ve středu večer bodným zraněním. Útočník utekl, policisté nyní hledají svědky, uvedl dnes mluvčí jihomoravských policistů Petr Vala na internetových stránkách krajského ředitelství.

"Po vzájemném konfliktu zůstal na místě zraněn jeden muž, druhému účastníkovi napadení se podařilo z místa pohotově utéct. Zraněný utrpěl bodnořezné zranění, které si vyžádalo rychlý převoz do nemocnice," uvedl mluvčí.

Podle mluvčí jihomoravských záchranářů Barbory Truksové byl muž zraněn těžce. "Ošetřili jsme muže středního věku, utrpěl vážná bodnořezná zranění a převezli jsme jej na urgentní příjem Fakultní nemocnice u svaté Anny v Brně," uvedla Truksová.

Případ vyšetřují kriminalisté, kteří zjišťují nejen okolnosti roztržky, ale také totožnost muže, jenž z místa utekl. Žádají proto všechny, kdo po 22:00 cestovali dotčeným autobusem a nepočkali do příjezdu policistů na místo, aby se přihlásili na tísňové lince 158 a pomohli situaci objasnit.

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2021 ČTK

Reklama

1°C

Dnes je sobota 27. listopadu 2021

Očekáváme v 23:00 1°C

Celá předpověď