Podnikateli středních Čech a Prahy jsou Kutnar a Němec s Fidlerem

foto Vítězem soutěže EY Podnikatel roku ve středních Čechách byl 29. ledna 2020 v Praze vyhlášen majitel společnosti DEK Vít Kutnar (vpravo) a EY podnikatel roku v Praze byli vyhlášeni majitelé společnosti Sebre Holding Jan Fidler (vlevo) a Petr Němec (není na snímku). Vítězové postupují do celostátního kola mezinárodní soutěže, jejíž celosvětový vítěz se bude vyhlašovat v červnu v Monte Carlu.

Praha 29. ledna (ČTK) - V soutěži o titul EY Podnikatel roku ve středních Čechách zvítězili majitel společnosti DEK Vít Kutnar a v Praze majitelé společnosti Sebre Holding Petr Němec a Jan Fidler. Slavnostní vyhlášení soutěže pořádané poradenskou firmou EY se dnes uskutečnilo v rezidenci pražského primátora, vítězové postupují do celostátního kola. Jde o mezinárodní soutěž, jejíž celosvětový vítěz se bude vyhlašovat v červnu v Monte Carlu.

Sebre Holding je znám především pro svou komerční a rezidenční developerskou činnost v ČR a Srbsku. Společnost DEK je lídrem na trhu v prodeji stavebních a elektroinstalačních materiálů, provozuje půjčovnu strojů a nářadí a zasazuje se o digitalizaci stavebnictví.

Porotě předsedala Radka Prokopová ze společnosti Alca plast, která se svým manželem Františkem Fabičovicem obdržela loni titul EY Podnikatel roku 2018. U Němce a Fidlera vyzdvihla pracovitost, cílevědomost a odvahu s níž se pustili do rozličných projektů napříč obory nejen v Česku, ale i v Srbsku. U Kutnara porota ocenila jeho podnikavost, vášeň a otevřenost inovacím, která z firmy činí jedničku na tuzemském trhu se stavebním materiálem.

Tradice soutěže EY Podnikatel roku sahá do roku 1986, čeští podnikatelé se do ní poprvé zapojili v roce 2000.

fd mha

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK

Reklama

21°C

Dnes je neděle 12. července 2020

Očekáváme v 9:00 17°C

Celá předpověď