Pattinson se nakazil koronavirem, natáčení Batmana se zastavilo

foto Britský herec Robert Pattinson uvedl 7. července 2018 v karlovarském městském divadle snímek Rover v rámci programu mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech.

Los Angeles/Londýn - Britský herec Robert Pattinson měl pozitivní test na koronavirus, a v Londýně se proto zastavilo natáčení hollywoodského velkofilmu The Batman, v němž Pattinson hraje hlavní roli. Informoval o tom server The Hollywood Reporter. Výroba filmu, který má mít premiéru příští rok, se teprve nedávno znovu rozjela po dlouhé přestávce způsobené právě pandemií covidu-19.

"Člen štábu u filmu The Batman měl pozitivní test na koronavirus a v souladu s nastavenými pravidly je nyní v karanténě. Filmování je dočasně přerušeno," uvedlo studio Warner Brothers ve svém prohlášení, aniž nakaženou osobu jmenovalo. Magazín Vanity Fair poté jako první uvedl, že nákazu test prokázal u hlavní hvězdy snímku - 34letého Pattinsona.

Další filmové zpracování komiksového příběhu superhrdiny Batmana režíruje Matt Reeves a kromě Pattinsona v něm hraje například Zoe Kravitzová, Colin Farrell, John Turturro či Andy Serkis.

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2021 ČTK

Reklama

4°C

Dnes je pátek 5. března 2021

Očekáváme v 15:00 4°C

Celá předpověď