Partneři restaurace: Mattoni 1873 podává minerálku v designové lahvi

foto Skleněné designové láhve, v nichž se bude nabízet ikonická minerálka na Všeobecné světové výstavě.

Náš byznys je lokální a export pro nás není klíčový, ale jsme rádi, že můžeme naše výrobky sdílet s okolním světem a představit je na Blízkém východě, říká majitel a generální ředitel firmy Alessandro Pasquale.

Proč jste přijali účast na EXPO 2020 a stali jste se partnery české národní restaurace?

Alessandro Pasquale, majitel a CEO Mattoni 1873Mattoni je ikonickou minerální vodou Česka, takže účast v českém pavilonu Všeobecné světové výstavy EXPO 2020 byla naprosto přirozená. Česká expozice se soustřeďuje na témata vody a udržitelnosti, která jsou i pro naši firmu klíčová a jsou součástí naší DNA. Již na minulé světové výstavě v Miláně jsme byli partnerem české expozice a jsem rád, že v tomto partnerství můžeme pokračovat a šířit tak dobré jméno naší domovské země v zahraničí. 

Co jste si do Dubaje přichystali?

Mattoni je oficiální minerální vodou české expozice na Všeobecné světové výstavě. V restauraci dostanou návštěvníci ze všech koutů světa právě Mattoni a budou si moci vychutnat kousek Česka v krásné designové lahvi. V obchodě našeho pavilonu si pak budou moci zakoupit také Magnesii GO. První dodávka výrobků je už na místě. 

Co si od účasti na EXPO 2020 slibujete a co od Všeobecné světové výstavy očekáváte?

Skleněné designové láhve, v nichž se bude nabízet ikonická minerálka na Všeobecné světové výstavě.Chceme především pomoci šířit dobré jméno naší země ve světě. Již Heinrich Mattoni budoval jméno své minerální vody v zahraničí, dokonce i v Americe, a my na jeho odkaz navazujeme. I když většinu byznysu děláme lokálně a export se nikdy nestane klíčovou součástí našeho podnikání, jsme rádi, když můžeme naše výrobky sdílet s okolním světem a také je letos představit na Blízkém východě.

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2022 ČTK

Reklama

30°C

Dnes je pondělí 27. června 2022

Očekáváme v 15:00 29°C

Celá předpověď