Operní pěvec Plácido Domingo ohlásil, že se nakazil koronavirem

foto Španělský operní zpěvák a dirigent Plácido Domingo (na snímku z 22. července 2019).

Madrid - Španělský operní pěvec Plácido Domingo se nakazil koronavirem. Oznámil to facebooku. Devětasedmdesátiletý Domingo je nyní v domácím léčení, prý se mu daří dobře.

"Myslím, že mám morální povinnost vám sdělit, že jsem byl pozitivně testován na COVID-19," napsal zpěvák. Domingo je nyní v domácí karanténě společně s rodinou. K lékaři vyrazil kvůli tomu, že měl kašel a vysokou horečku, žádné další komplikace se u něj zatím neobjevily.

"Prosím vás všechny, abyste byli co nejopatrnější, drželi se základních pravidel a myli si často ruce, udržovali od druhých odstup nejméně dva metry a dělali všechno pro to, abyste zamezili šíření viru. A zejména zůstaňte doma!" vyzval umělec své fanoušky.

Domingo v posledních týdnech zrušil několik svých vystoupení kvůli obviněním ze sexuálního obtěžování. Více než tři desítky zpěvaček, tanečnic, hudebnic a dalších umělkyň a zaměstnankyň, které s legendárním pěvcem za posledních 30 let pracovaly, uvedly, že byly obětí či svědkem nevhodného chování a sexuálního obtěžování. Šlo hlavně o mladé ženy na začátku kariéry.

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2021 ČTK

Reklama

3°C

Dnes je úterý 9. března 2021

Očekáváme v 13:00 3°C

Celá předpověď