Opava začala s Helešicem, na další posily čeká

foto Ilustrační foto - Utkání 11. kola první fotbalové ligy: Slovan Liberec - Dynamo České Budějovice, 30. září 2019 v Liberci. Zleva Matěj Helešic z Českých Budějovic, Tomáš Malinský z Liberce a brankář Českých Budějovic Jindřich Staněk.

Opava - S drobnými úpravami v kádru odstartovali zimní přípravu fotbalisté Opavy. Čtrnáctý celek podzimní části první ligy má prozatím v mužstvu jediného nového hráče, kterým je obránce Matěj Helešic. Další posily však podle sportovního manažera klubu Aloise Grussmanna ještě přibudou.

Čtyřiadvacetiletý Helešic na podzim hostoval z Ostravy v Českých Budějovicích. Nyní mu Baník dal souhlas k přípravě se Slezským FC. "Na dalším posílení samozřejmě pracujeme. V nejbližších dnech by se k nám do přípravy měly zapojit další nové tváře," sdělil Grussmann.

Záložník Bidje Manzia jde do druholigového Sokolova a nové angažmá si hledá Bronislav Stáňa, s kterým už kouč Jiří Balcárek nepočítá. Z klubu odešel také Václav Jurečka, jenž přestoupil do Slovácka.

Opava ve středu odjíždí na soustředění do Vésky u Olomouce a příští středu se doma utká v první přípravě s třetiligovým Hlučínem.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK

Reklama

25°C

Dnes je pátek 14. srpna 2020

Očekáváme v 13:00 25°C

Celá předpověď