On-line stream Spolu jedním hlasem dnes podpoří sociální služby

foto Vchod do budovy pražského paláce Lucerna

Praha - Umělci, youtubeři a sportovci dnes prostřednictvím live streamu z pódia Lucerna Music Baru a z dalších míst podpoří sbírku na podporu sociálních služeb. V rámci projektu s názvem Spolu jedním hlasem budou od 16:00 do 22:00 živě přenášeny koncerty z pražského Lucerna Music Baru. Vystupující chtějí také vzdát hold a poslat své poděkování lidem, kteří pomáhají čelit současné pandemii v bezprostředním kontaktu s nemocnými nebo ohroženými lidmi, tedy zdravotníkům, hasičům, policistům, pošťákům, prodavačkám, lékárníkům, dobrovolníkům a mnohým dalším.

"V takto rychle se měnící situaci nebylo jednoduché rozhodnout, kam prostředky nasměrovat, kde jsou potřeba nejvíce. Nakonec jsme zjistili, že aktuálně mohou nejvíce pomoci ve sféře sociálních služeb. Domovy seniorů, domovy s pečovatelskou službou, pečovatelé v terénu, ti všichni teď pociťují opravdový nedostatek financí na pořízení dokonce i zcela elementárních pomůcek," uvedl Petr Mohyla za pořadatelský tým Přehrady Fest. "Všechny koncerty se samozřejmě uskuteční bez publika a v souladu se stávajícími bezpečnostními a hygienickými opatřeními," dodal.

V šestihodinovém programu vystoupí David Koller, Jaroslav Uhlíř, Ben Cristovao, Wohnout, Anna K., Marta Jandová, Vojta Dyk, Matěj Ruppert, Mirai, Xindl X, Pokáč, Lenny, UDG, Berenika Kohoutová, herci Radim Fiala nebo Roman Vojtek, youtuberky a influencerky Anna Sulc, Mína a Naty a mnoho dalších. Někteří usednou také na křeslo Honzy Dědka v jeho talkshow 7 Pádů. Chybět nebude ani zábava pro děti, se svým pozdravem se na dálku připojí také No Name, Support Lesbiens, David Stypka nebo Verona.

Celá akce bude on-line streamována na kanálech platforem youtube, facebook a částečně i instagram. Více informací se nachází na www.spolujednimhlasem.cz.

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2021 ČTK

Reklama

5°C

Dnes je úterý 2. března 2021

Očekáváme v 17:00 6°C

Celá předpověď