Od fotbalistů předposledních Teplic byl odvolán trenér Kučera

foto Fotbalisté FK Teplice zahájili 21. června 2021 na hřišti v Dubí na Teplicku letní přípravu. Vpředu na snímku je trenér Radim Kučera.

Teplice - U teplických fotbalistů skončil trenér Radim Kučera. Vedení klubu sedmačtyřicetiletého kouče odvolalo po domácí remíze 0:0 s Olomoucí v 9. kole první ligy. Severočeši jsou na předposledním místě tabulky.

Kučera převzal Teplice na konci loňského listopadu po odvolaném Stanislavu Hejkalovi. Přes slibný začátek angažmá s týmem až do konce sezony bojoval o záchranu a obsadil s ním 15. místo. V tomto ročníku nejvyšší soutěže svěřenci někdejšího obránce z devíti kol pouze jednou zvítězili a získali pět bodů.

"Bohužel se po devíti kolech nalézáme na 15. příčce tabulky a týmu se výsledkově nedaří. Výkony mužstva, až na několik výjimek, nebyly špatné, ale výsledky nepřichází, proto reagujeme takto a budeme tímto chtít tým nastartovat před následujícími koly," uvedl ředitel Teplic Rudolf Řepka pro klubový web.

Kučera se svým realizačním týmem dostal výpověď krátce po tiskové konferenci, kde novinářům říkal, že svou současnou pozici neumí odhadnout a stará se pouze o to, aby fungovalo mužstvo.

Podle deníku Sport by Teplice mohl převzít bývalý reprezentant Jiří Jarošík, jenž vede druholigový Prostějov. "Nový trenér spolu s realizačním týmem bude představen v následujícím týdnu. V pondělí bude zasedat představenstvo klubu a dále řešit nastalou situaci. Nového trenéra budeme chtít uvést co nejdříve, aby mohl tým začít připravovat na zápas na Slovácku," dodal Řepka.

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2021 ČTK

Reklama

12°C

Dnes je sobota 16. října 2021

Očekáváme v 19:00 9°C

Celá předpověď