Ocampos zachránil Seville bod, Vaclík stále čeká na 100. nulu

foto Fotbalista FC Sevilly Lucas Ocampos.

Sevilla - Fotbalisté Sevilly remizovali ve 32. kole španělské ligy s Valladolidem 1:1 a počtvrté za sebou v soutěži remizovali. Domácí gólman Tomáš Vaclík nedokázal udržet stou nulu v nejvyšších soutěžích. Další pokus vstoupit do Klubu ligových brankářů se mu naskytne v úterý na hřišti Leganés.

Českou reprezentační jedničku překonal v 25. minutě hlavičkou Kiko, který si naběhl do vápna na Michelův centr. Po změně stran srovnal domácí útočník Munir El Haddadi, jenže jeho trefa kvůli ofsajdu neplatila. Alespoň bod zařídil andaluskému celku v 83. minutě z pokutového kopu Lucas Ocampos.

Oba týmy nevyhrály v La Lize počtvrté za sebou. Sevilla zůstala čtvrtá se ztrátou bodu na třetí Atlético Madrid, které má k dobru sobotní duel s Alavésem. Valladolid je čtrnáctý.