Obhájci z Brna zvítězili v prodloužení, Třinec na nájezdy

foto První zápas čtvrtfinále play off hokejové extraligy: HC Vítkovice Ridera - HC Kometa Brno, 13. března v Ostravě. Zleva Samson Mahbod z Vítkovic, Tomáš Malec z Brna a brankář Brna Marek Čiliak.

Praha - Hokejisté Komety Brno zvítězili v úvodním čtvrtfinále play off extraligy na ledě Vítkovic 3:2 v prodloužení. Obhájcům titulu zajistil vítězství v 71. minutě Haščák. Ve druhém dnešním utkání zdolal Třinec Pardubice 3:2 po samostatných nájezdech. Rozhodl Martin Růžička.

Čtvrtfinále play off hokejové extraligy - 1. zápas:

HC Vítkovice Ridera - HC Kometa Brno 2:3 v prodl. (1:1, 1:1, 0:0 - 0:1)

Branky a nahrávky: 3. O. Roman (Sloboda, Baranka), 40. Baranka (Tybor, O. Roman) - 11. H. Zohorna (Mallet, Gulaši), 34. H. Zohorna (Zaťovič, M. Erat), 71. Haščák (O. Němec, P. Holík). Rozhodčí: Hodek, Pavlovič - Lhotský, J. Svoboda. Vyloučení: 4:8. Využití: 2:2. Diváci: 9028. Stav série: 0:1.

HC Oceláři Třinec - HC Dynamo Pardubice 3:2 po sam. nájezdech (0:0, 0:0, 2:2 - 0:0)

Branky a nahrávky: 42. Polanský (Svačina, Martin Růžička), 56. Cienciala (Roman Vlach, Krajíček), rozhodující sam. nájezd Martin Růžička - 43. M. Beran (Trončinský, Čáslava), 54. M. Beran (Cardwell). Rozhodčí: Kika, Pešina - Brejcha, D. Jelínek. Vyloučení: 5:9. Využití: 1:0. Diváci: 4849. Stav série: 1:0.

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK