O veškeré IT sítě světové výstavy se postará společnost Cisco

foto

Globální technologická společnost Cisco bude spravovat, provozovat a udržovat IT sítě světové výstavy EXPO 2020. Na stánkách EXPO 2020 to oznámili pořadatelé výstavy s tím, že Cisco se nyní postará o veškeré síťové služby jak ve všech třech tematických oblastech, v pavilonech, okolních parcích i příjezdových areálech, tak i v přidruženém Dubajském výstavním centru.

Společnost Cisco už po celém areálu výstavy rozmístila svou síť, která podporuje automatizaci koncových bodů sítě internetu věcí (IoT) a přispívá k tomu, aby se první EXPO v arabském světě stalo jednou z nejchytřejších a nejpokročilejších výstav, jaké se kdy konaly.

Aby mohla na EXPO 2020 zabezpečit bezproblémové a efektivní připojení, bude Cisco řídit plně integrované end-to-end síťové operační středisko. Postará se o to specializovaný tým, který se připojí k pracovníkům společnosti, kteří na výstavě už pracují.

"Díky partnerství s EXPO 2020 předvedeme nejen budoucnost technologie a neuvěřitelné možnosti, které nabízí, ale také pomůžeme utvářet způsoby, jakými se všichni spojujeme, komunikujeme a spolupracujeme," uvedla společnost Cisco.

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2022 ČTK

Reklama

30°C

Dnes je pondělí 27. června 2022

Očekáváme v 17:00 28°C

Celá předpověď