NHL odložila červnové vyhlášení cen a draft

foto Ilustrační foto - Hokejový útočník Nikita Kučerov z Tampy Bay se získanými trofejemi na vyhlášení cen NHL. Zleva Ted Lindsay Award (pro nejužitečnějšího hráče podle Hráčské asociace NHLPA, Hart Memorial Trophy (pro nejužitečnějšího hráče podle novinářů) a Art Ross Trophy (pro nejproduktivnějšího hráče základní části NHL).

New York - Vedení NHL odložilo kvůli pandemii koronaviru letošní slavnostní vyhlášení cen i draft. Ocenění měli přebírat držitelé trofejí 18. června v Las Vegas a draft byl naplánován na 26. a 27. června do Montrealu. Zatím není jasné, kdy se obě akce uskuteční. Stejně tak se bude hledat nový termín pro testování talentů před draftem NHL (Scouting Combine), které se mělo konat 1. až 6. června v Buffalu.

NHL je přerušená od 12. března, do konce základní části v té době zbývaly zhruba tři týdny. Zástupci soutěže stále zvažují možnosti, jak sezonu dokončit a odehrát i play off.

U tria odložených červnových akcí zatím není známé jak datum, tak ani to, jestli se uskuteční v původně určených dějištích. V prohlášení ale NHL uvedla, že věří, že ceny se budou nadále předávat v Las Vegas, kde se slavnostní večer koná už od roku 2009.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK

Reklama

18°C

Dnes je středa 27. května 2020

Očekáváme v 5:00 6°C

Celá předpověď