Nehoda dvou kamionů blokovala dálnici D2 u Brna

foto Nehoda dvou kamionů zastavila 29. září 2020 krátce po poledni dálnici D2 na 6. kilometru ve směru na Brno. Dva lidé se zranili.

Brno - Nehoda dvou kamionů zastavila v úterý na zhruba deset hodin zastavila provoz na dálnici D2 na 6. kilometru ve směru na Brno. Dva lidé se zranili, jednoho z řidičů hasiči vyprošťovali. ČTK to řekli mluvčí policie David Chaloupka a záchranné služby Michaela Bothová. Kolem 22:30 byl provoz v místě nehody zcela obnoven, kolony se už netvoří.

Nehoda se stala přibližně na úrovni Rebešovic krátce po poledni. Bothová uvedla, že záchranáři na místě ošetřili dva pacienty. Jeden se zranil lehce, záchranáři ho na další ošetření převezli do fakultní nemocnice v Brně Bohunicích. Druhého z řidičů hasiči nejprve museli vyprostit. Bothová uvedla, že záchranáři jej ošetřovali už při vyprošťování.

"Pacienta jsme do nemocnice v brněnských Bohunicích letecky transportovali s těžkým zraněním," uvedla Bothová.

Před sjezdem na Blučinu se odpoledne utvořila asi šestikilometrová kolona. Bylo potřeba přečerpat tekutinu z havarované cisterny. Část převážené látky z ní vytekla na dálnici. Chaloupka uvedl, že by mělo jít o potravinářský olej.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK

Reklama

13°C

Dnes je neděle 25. října 2020

Očekáváme v 1:00 8°C

Celá předpověď