Náledí na Vysočině, silnice na Mladoboleslavsku namrzají

foto Sjízdnost, ledovka, sníh na silnici - ilustrační foto.

Praha - Kvůli náledí byly ve třech okresech na Vysočině přes noc venku všechny sypače. Silnice v celém kraji jsou po ránu s opatrností sjízdné. Na dálnici D1 u Větrného Jeníkova ve směru na Prahu pokračuje odstraňování kontaminované zeminy. Jeden jízdní pruh je kvůli tomu neprůjezdný. Na některých jihočeských silnicích je zledovatělá vrstva sněhu. Středočeské silnice jsou sjízdné, na Mladoboleslavsku namrzají. Sněžení, silný nárazový vítr, ale také sněhové jazyky mohou dnes komplikovat řidičům jízdu v Moravskoslezském kraji. Silnice v Libereckém kraji jsou s opatrností sjízdné, někde mohou být zledovatělé. Kvůli čtvrteční vichřici zůstávalo dnes odpoledne bez elektřiny téměř 3000 domácností.

Na jihozápadě Čech a na Vysočině bude dnes trvale a místy i vydatně sněžit. Během šesti hodin může napadnout až deset centimetrů sněhu. Sněžit bude hlavně ve vyšších polohách, zatímco v místech pod 300 metrů nad mořem se dají čekat spíše smíšené či dešťové srážky. Večer se může ojediněle tvořit náledí, informoval Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ).

Aktuální výstraha před novou sněhovou pokrývkou platí od dnešních 09:00 do 15:00 pro celý Karlovarský a Jihočeský kraj a Kraj Vysočina. Dále se týká okresů Beroun, Příbram, Benešov a Kutná Hora ve Středočeském kraji a Strakonicka, Písecka, Táborska a Jindřichohradecka v Jihočeském kraji.

Kvůli vichřici, která ve čtvrtek večer zasáhla Česko, zůstává dnes odpoledne bez elektřiny téměř 3000 domácností. Problémy jsou především ve Šluknovském výběžku a v oblasti Chrastavska. Dodávky by měly být obnoveny ještě dnes, sdělila ČTK mluvčí společnosti ČEZ Soňa Holingerová. Zprůjezdněny už byly všechny železniční tratě, zavřené jsou ale některé silnice. Problémy mají hlavně kamiony.

Ve čtvrtek kolem 21:00 bylo bez proudu až 30.000 odběrných míst. Dnes kolem 13:00 bylo poruch na vysokém napětí deset. Bez elektřiny jsou lidé hlavně na severu Čech. "Podařilo se nám obnovit dodávky téměř ve všech ostatních krajích. Na severu Čech pak již svítí také na Českolipsku," uvedla Holingerová. Poruchové čety se na některých místech k vedení dostávají obtížně a musí prořezávat popadané stromy. Přesto by měly být všechny poruchy odstraněny ještě dnes.

Hasiči měli ve čtvrtek kvůli vichřici po celé zemi téměř 700 zásahů, což je pětkrát víc než je běžný denní průměr. Nejpostiženějšími byly kraje Ústecký, Liberecký, Plzeňský, Středočeský a Karlovarský. Dvojnásobný byl i počet dopravních nehod.

Vítr se v noci uklidnil, přes den má podle meteorologů vát už jen mírný západní až jihozápadní vítr o rychlosti maximálně 20 km/h. Nyní mohou mít problém především řidiči, protože na některých silnicích leží sníh nebo namrzají, ve vyšších polohách se mohou objevit i sněhové jazyky.

Pro auta nad šest tun je na Liberecku neprůjezdná silnice přes Oldřichovské sedlo na Raspenavu. Kamiony neprojedou ani po silnici mezi Podomím a Drnovicemi na Vyškovsku a po silnici I/56 mezi Ostravicí a Bílou na Frýdecko-Místecku. Zavřená je také silnice mezi Dačicemi na Jindřichohradecku a Jemnicí na Třebíčsku, kde uvízlo několik kamionů. Podobná situace je také silnici I/23 mezi Telčí a Třebíčí. Uzavřen je stále kvůli spadlým stromům také bezmála dvoukilometrový úsek silnice 2627 mezi Českou Lípou a Horní Libchavou.

Problémy jsou i na hraničním přechodu Dolní Dvořiště, který byl dopoledne na několik minut zavřený kvůli uvízlému kamionu na rakouské straně. "Nyní je normálně průjezdný, ale může to tam klouzat a řidiči by měli počítat s komplikacemi," řekl ČTK dispečer jihočeských silničářů.

Správa Národního parku České Švýcarsko dnes vyzvala turisty, aby odložili návštěvu parku. Při vichřici popadalo podle prvních odhadů několik tisíc stromů, odhady jsou 4000 až 5000 metrů krychlových dřeva. Stromy leží i na turistických stezkách.

Kvůli vichřici a sněžení bylo ve čtvrtek odpoledne a večer neprůjezdných téměř 20 železničních tratí zejména v horských a podhorských oblastech. Nejčastější příčinou byly vyvrácené stromy na kolejích. Dnes zhruba ve 13:30 se podařilo obnovit provoz i na poslední z neprůjezdných tratí.

Meteorologové varují, že dnes bude trvale a místy i vydatně sněžit na jihozápadě Čech a na Vysočině, a to hlavně ve vyšších polohách. Během šesti hodin může napadnout až deset centimetrů sněhu. Večer se může ojediněle tvořit náledí.

Jihočeský kraj

Na některých jihočeských silnicích je dnes zledovatělá vrstva sněhu. Silničáři zasahují v okresech Český Krumlov, Jindřichův Hradec a Prachatice, kde sněží. ČTK to řekl náměstek provozního úseku Správy a údržby silnic Jihočeského kraje Jan Vykouk. Uzavřena byla frekventovaná silnice mezi Dačicemi a Jemnicí. Uvízly na ní kamiony, řekl ČTK jihočeský policejní mluvčí Milan Bajcura.

Komunikace z Dačic do Jemnice je silnicí druhé třídy, ale využívají ji často kamiony, které se chtějí vyhnout dálnici. "Kamioňáci v nelítostném počasí, které tam vládne, uvízli," podotkl Bajcura. Řidiči by proto měli z Jindřichova Hradce jet směrem na Kunžak a potom dále na Telč.

Další hlavní trasy jsou průjezdné, výjimkou jsou problémy na silnici I/4 mezi Strakonicemi a Volyní, kde si řidiči musí dát pozor na kluzký povrch. "Zavřená je silnice mezi Zadní Zvonkovou a Novou Pecí - je to trojka, ale spousta lidí tudy jezdí na lyžovačky do Rakouska a do Německa," řekl Bajcura.

V kraji budou dnes nejvyšší teploty od jednoho do čtyř stupňů a mohou se tvořit sněhové jazyky. Hasiči přes noc kvůli větru zasahovali u několika spadlých stromů, řekl ČTK operační důstojník jihočeských hasičů. Policie má zatím hlášených 26 nehod, ale podle Bajcury jich bude podstatně více. "Všechno plechy a maximálně dvě lehká zranění, takže to není tak vážné," podotkl mluvčí.

Na Prachaticku měli silničáři ráno v terénu všech 25 sypačů, na Krumlovsku bylo devět sypačů, hlavně na Šumavě. "Ve 20:00 jezdili Šumavu také Vimperáci. Na Jindřichohradecku, v Dačicích a Studené, jsme měli výjezd ve tři hodiny ráno. Podle radaru sem míří sněhový mrak, takže očekáváme výjezd i ostatních dispečinků. Komplikované je, že je pod tím umrzlá vrstva sněhu, i když krytá posypem, ale pokud na to ještě napadne trošku sněhu, je to kluzké," řekl Vykouk.

Hasiči v jižních Čechách zasahovali v noci na dnešek u sedmi spadlých stromů. Ve čtvrtek odstraňovali kolem 20 stromů, řekl operační důstojník jihočeských hasičů.

V kraji bude dnes zřejmě oblačno až zataženo, občas sněhové přeháňky. Na Šumavě čekají meteorologové sněžení. Nejvyšší denní teploty se budou pohybovat od jednoho do čtyř stupňů, na horách v 1000 metrech bude kolem minus dvou. Od vyšších poloh může vát vítr s nárazy až 15 metrů za vteřinu a mohou se tvořit sněhové jazyky.

Jihomoravský kraj

Silnice nižších tříd v Jihomoravském kraji jsou sjízdné se zvýšenou opatrností. V části Hodonínska mohou namrzat, případně se tvořit sněhové jazyky. Mezi Podomím a Drnovicemi na Vyškovsku je kvůli špatné sjízdnosti uzavřená silnice pro kamiony. ČTK to zjistila z webu krajské správy silnic. Úseky dálnic jsou v kraji sjízdné bez omezení.

Zvýšená opatrnost je podle silničářů třeba ve všech regionech včetně Brna-města. Výjimkou je Břeclavsko, kde jsou silnice nižších tříd mokré po chemickém ošetření a sjízdné bez omezení. Na Hodonínsku jsou silnice sjízdné bez omezení s výjimkou oblasti Bílých Karpat, kde silničáři varují před lokálním namrzáním. V oblasti Slovácka je zase možnost tvorby sněhových jazyků. Na silnici mezi Drnovicemi a Podomím na Vyškovsku leží ujetá vrstva sněhu, silnice je uzavřená pro nákladní auta těžší 12 tun.

Teploty v kraji se pohybují od minus jednoho do pěti stupňů Celsia. Meteorologové na dnešek pro Jihomoravský kraj předpovídají ojediněle, během dne místy sněhové přeháňky, v nižších polohách i přeháňky smíšené nebo dešťové. Nejvyšší odpolední teploty mají dosáhnout dvou až pěti stupňů Celsia, ve vyšších polohách má být kolem nuly.

Královéhradecký kraj

Všechny silnice v kraji byly dnes ráno sjízdné, v Krkonoších a Orlických horách, kde na silnicích ležela ujetá vrstva sněhu nebo sníh rozbředlý, však jen s maximální opatrností. Na Náchodsku mohly namrzat. Vyplynulo to z ranního hlášení Ředitelství silnic a dálnic.

V noci na dnešek zasáhlo kraj extrémní počasí. Silný vítr lámal stromy a sněžení v kombinaci s větrem na několik hodin uzavřely horskou silnici z Temného Dolu na Malou Úpu v Krkonoších. "Silnice II/252 Temný Důl - Malá Úpa je s nejvyšší opatrností sjízdná," informovali dnes ráno na svém webu silničáři.

Hasiči od čtvrtečních 17:00 do dnešního rána vyjížděli k více než 50 případům. "I s ohledem na výstrahy, které meteorologové na včerejší den a dnešní noc předpovídali, evidujeme v Královéhradeckém kraji zvýšený počet událostí," uvedla mluvčí hasičů Martina Götzová.

Nejvíce zásahů v souvislosti se silným větrem měli na Trutnovsku, kde jich bylo 15, a Náchodsku (13). Na Hradecku vyjížděli k devíti případům, na Jičínsku k osmi a na Rychnovsku k šesti. "Ve většině případů padaly stromy na komunikace, v Úpici pak došlo k pádu stromu na rodinný dům, ale celá věc se obešla bez zranění. Stromem nebyl zablokován ani žádný důležitý silniční tah," uvedla Götzová. Podle ní také hasiči asi ve dvaceti případech vyprošťovali zapadlá vozidla.

Podle meteorologů by dnes mělo být už klidněji, vítr by měl vát mírný a sněžit by mělo ojediněle. Má být oblačno až zataženo, ojediněle občasné sněžení nebo sněhové přeháňky, v polohách pod 400 metrů přechodně i smíšené nebo dešťové. Nejvyšší denní teploty dosáhnou čtyř stupňů Celsia, v 1000 metrech na horách bude kolem minus dvou stupňů Celsia.

Liberecký kraj

Silničáři dnes v 08:30 otevřeli pro nákladní vozy nad 3,5 tuny silnici 10 z Tanvaldu do Harrachova a dál do Polska. Kvůli sněžení byla od středy pro nákladní dopravu s výjimkou autobusů uzavřená. Silnice je holá a mokrá, místy mohou být zbytky rozbředlého sněhu. ČTK o tom informoval Petr Šén, ředitel společnosti Silnice LK, která má komunikace v Libereckém kraji na starosti.

Pro auta nad šest tun s výjimkou autobusů zůstává na Liberecku neprůjezdná silnice přes Oldřichovské sedlo na Raspenavu, která se nesolí. "Na silnici leží zledovatělá vrstva sněhu krytá posypem. Pokud dojde k výraznému zlepšení sjízdnosti silnice, bude ihned otevřena pro veškerou dopravu," uvedl vedoucí zimní údržby Krajské správy silnic Libereckého kraje Pavel Pospíšil. Objízdná trasa pro nákladní auta vede po silnici 13 přes Frýdlant.

Silnice v Libereckém kraji byly dnes ráno s opatrností sjízdné, místy ale mohou být zledovatělé. "Pozor by si měli dát motoristé v horských oblastech a na silnicích nižších tříd - ujetá vrstva sněhu povoluje a tvoří se vyjeté koleje," doplnil Pospíšil.

Bez elektřiny jsou po noční vichřici stovky domácností kolem Železného Brodu na Jablonecku. "Přes noc ale došlo k výraznému zlepšení. K 7:00 evidujeme na dvě desítky poruch na vedení vysokého napětí, další poruchy na nízkém napětí. Aktuálně je bez elektřiny 5500 odběrných míst," sdělila ČTK severočeská mluvčí skupiny ČEZ Soňa Holingerová. Poruchové čety jsou stále v terénu a opravují poškozené vedení. "Obnovení dodávek předpokládáme během dnešního dne," dodala.

Hasiči měli ve čtvrtek večer a v noci na dnešek zhruba 100 výjezdů k popadaným stromům. "Při zásahové činnosti nebyly zaznamenány žádné zraněné, usmrcené osoby," uvedla mluvčí hasičů Pavlína Bílková. Do spadlého stromu narazil ve čtvrtek večer vlak s 37 lidmi na trati Košťálov - Semily, strom zastavil provoz i na trati mezi Železným Brodem a Velkými Hamry. Na obou místech už ale vlaky jezdí. Hasiči už odstranili i většinu popadaných stromů ze silnic. Uzavřen je stále kvůli spadlým stromům bezmála dvoukilometrový úsek silnice 2627 mezi Českou Lípou a Horní Libchavou. Pomocí výškové techniky hasiči také několikrát odstraňovali větve hrozící pádem na střechy rodinných domů. "Na Jablonecku byli hasiči voláni do obce Vrkoslavice, kde vítr uvolnil střešní krytinu právě z několika rodinných i bytových domů," uvedla mluvčí hasičů. Na Semilsku vyjížděli hasiči do Jižní ulice, kde strom spadl na tři parkující auta.

V kraji se aktuálně objevují jen ojedinělé sněhové přeháňky, většinou nesněží a teploty se pohybují od minus dvou do dvou stupňů Celsia. Stále fouká vítr, situace se ale podle silničářů uklidnila. Hlavní tahy v kraji jsou většinou jen holé a mokré. Na silnicích nižších tříd leží ujetá vrstva sněhu, která se vlivem oteplení začíná rozpadat a tvoří se vyjeté koleje. "Nasazujeme tam těžkou techniku, abychom tu sněhovou vrstvu strhli co nejvíce na asfalt," řekl Pospíšil. Dočišťovat se podle něj budou i silnice, kde jsou u krajnic zbytky popadaných stromů.

Moravskoslezský kraj

Sněžení, silný nárazový vítr, ale také sněhové jazyky mohou dnes na některých místech komplikovat řidičům jízdu v Moravskoslezském kraji. Řízení by proto měli věnovat zvýšenou pozornost a jezdit opatrně. Vyplývá to z informací silničářů.

Na cestách nižších tříd mohou ležet zbytky rozbředlého sněhu nebo ujetá vrstva sněhu krytá posypem, například ve vyšších polohách Beskyd. Na většině území už jsou ale komunikace po čtvrtečním sněžení opět holé a mokré, sjízdné bez většího omezení.

Pro kamiony zůstává uzavřená silnice I/56 mezi Ostravicí a Bílou na Frýdecko-Místecku. Silnice, jež je jedním z hlavních tahů na Slovensko, vede kolem přehrady Šance, která zásobuje kraj pitnou vodou. Silničáři tam proto nesmějí používat chemické látky, jen inertní posyp. To dělá v kopcích kamionům potíže už při slabé vrstvě sněhu a silnici tam často zablokují. Uzávěra je zatím plánována do dnešního poledne.

Olomoucký kraj

Silnice na Šumpersku a Jesenicku stále pokrývá rozbředlý sníh. Sněhová břečka může být nejen na vedlejších cestách, ale i na hlavních tazích. Zvýšená opatrnost je proto na místě. Ostatní silnice v Olomouckém kraji jsou již většinou holé a mokré. Na dálnici D35 u Lipníku nad Bečvou hrozí námraza, vyplývá to z informací Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD).

Na severu regionu by měli dbát řidiči na zvýšenou opatrnost také silnicích, které silničáři sypou drtí. Většinou na nich leží ujetá sněhová, místy zledovatělá vrstva krytá posypem. Silnice na Olomoucku, Přerovsku i Prostějovsku by měly být sjízdné bez omezení. Vozovky jsou tam po chemickém posypu mokré.

Dálnice v kraji jsou sjízdné bez omezení, opatrnost je však na místě na D35 v úseku mezi Olomoucí a Lipníkem nad Bečvou na Přerovsku. Podle informací ŘSD hrozí na 291. kilometru námraza.

Pardubický kraj

Ve výše položených místech v Pardubickém kraji zůstává na silnicích sníh. Většinou je po solení rozbředlý, na menších cestách uježděný. Místy se tvoří sněhové jazyky, upozorňují silničáři.

S navátým sněhem se řidiči mohou setkat například v oblasti Lanškrouna, na silnici I/11 přes Suchý vrch nebo v Železných horách. Kluzké vozovky jsou i v okolí Poličky a Skutče. Ve Svitavách jsou po předchozí oblevě zledovatělé silnice.

Dnes ráno bylo v Pardubickém kraji většinou zataženo, ve východní části foukal silný až nárazový vítr. Teploty se pohybovaly mezi minus jedním až plus pěti stupni.

Plzeňský kraj

Sjízdnost na některých silnicích dnes časně ráno místy komplikovalo náledí, zejména na Klatovsku, dále na Domažlicku a Tachovsku. V současné chvíli by už mělo na většině silnic po zásahu silničářů zmizet, začíná ale zase místy hustě sněžit a řidiči tak musejí počítat se sníženou viditelností a s vrstvou rozbředlého nebo ujetého sněhu na silnicích, řekl ČTK kolem 08:00 dispečer krajských silničářů Jiří Slapnička.

V noci moc nesněžilo, na podchlazených silnicích se déšť a tající sníh časně ráno změnil v náledí. "Silničáři vyjeli kolem 3:00 do terénu, aby stihli projet všechny okruhy před ranní špičkou. Projetí jednoho okruhu trvá nejméně tři hodiny," popsal. Náledí se tvořilo zhruba mezi 5:00 a 7:00. Dispečer nemá informace od policie o tom, že by kvůli stavu silnic někde stála doprava.

Při současném sněžení sníh na posolených úsecích silnic většinou taje, takže jsou mokré nebo se zbytky sněhové břečky, ve vyšších polohách hor, kde silničáři nemohou solit, ale jen sypat drtí, je na silnicích ujetá vrstva sněhu.

Středočeský kraj

Silnice v kraji jsou sjízdné, na Mladoboleslavsku namrzají. Řidiči by měli být opatrní v severní části okresu a také na Kolínsku a Kutnohorsku, a to i na hlavních tazích, vyplývá z údajů Ředitelství silnic a dálnic.

Silnice v regionu jsou většinou vlhké a sjízdné bez omezení, na zvýšenou opatrnost by měli dbát řidiči v okresech Mělník, Rakovník, Praha-západ a Praha-východ na silnicích nižších tříd. Dálnice jsou kromě mladoboleslavské D10 sjízdné bez omezení.

Na většině území kraje je dnes ráno oblačno nebo zataženo, teploty se pohybují od nuly do čtyř stupňů Celsia a fouká slabý vítr.

Kraj Vysočina

Na Vysočině sněží, problémy s průjezdností jsou podle krajských silničářů především na silnici I/23 mezi Telčí a Třebíčí. Uvízlo tam několik kamionů. Jeden z nich skončil podle dispečera krajské správy údržby silnic v příkopě, další řidiči kamionů v jízdě nechtěli pokračovat. Na místo míří sypače, uvedl dispečer ve 12:20. Podle policie je neprůjezdná také silnice mezi Dačicemi na Jindřichohradecku a Jemnicí na Třebíčsku. Hlášených dopravních nehod bylo od rána šest, uvedla policejní mluvčí Dana Čírtková.

Kamion zablokoval silnici I/23 u obce Olšany nedaleko Telče na Jihlavsku. "Je průjezdná s obtížemi," řekla Čírtková. Neprůjezdná je podle ní komunikace u obce Horní Dubenky na Jihlavsku.

V noci se silničáři na Vysočině potýkali s náledím. V terénu bylo 75 sypačů, především na Třebíčsku, Jihlavsku a Žďársku. Silnice vyšších tříd byly po ránu holé a suché, případně mokré po chemickém ošetření. Na ostatních silnicích byla vrstva ujetého nebo zledovatělého sněhu krytá posypem. Dopoledne začalo na některých místech hustě sněžit a situace se zhoršila především v jižní části Kraje Vysočina.

 Pro dnešní den očekávají meteorologové na Vysočině proměnlivou převážně oblačnou oblohu a teploty od minus jednoho do tří stupňů nad nulou. Foukat bude jen mírný jihozápadní nebo západní vítr s rychlostí okolo 25 kilometrů v hodině, v nárazech okolo 54 kilometrů.

Na dálnici D1 je omezen provoz kvůli odklízení zeminy

Na dálnici D1 kolem 100. kilometru u Větrného Jeníkova směrem na Prahu začali technici dnes ráno odklízet naftou kontaminovanou zeminu, která tam zůstala po úterní hromadné nehodě. Jeden jízdní pruh bude neprůjezdný, na místě bude asistovat policie, řekla ČTK policejní mluvčí Dana Čírtková. Omezení by mělo trvat do 14:00. Sanační práce byly zahájeny už ve čtvrtek, večer byly přerušeny.

Provoz na dálnici D1 u Větrného Jeníkova ve čtvrtek skoro šest hodin omezovalo odklízení převráceného kamionu, který tam zůstal po úterní nehodě několika desítek vozidel. Uzavřen byl před 15:00. Kvůli uzavírce se vytvořila asi tříkilometrová kolona, na provoz dohlížela policie. Po vyproštění kamionu, který převážel velké role papíru, bylo místo znovu průjezdné dvěma pruhy a bez kolon.

Kolem 99. kilometru dálnice v úterý havarovalo více než padesát vozidel. Dálnice byla asi od 12:30 uzavřena v obou směrech. Na Brno byl v omezené míře provoz obnoven za 2,5 hodiny. Ve směru na Prahu začala auta v jednom pruhu projíždět až ve středu před 08:00, zprovozňování druhého pruhu trvalo dalších deset hodin. Při těchto nehodách bylo převážně lehce zraněno deset lidí. Počty havarovaných vozidel policie stále upřesňuje. První informace se týkaly 36 nabouraných vozů, z větší části nákladních. Čírtková dnes řekla, že poškozených vozů je už evidováno více než padesát a ani to nemusí být konečný počet.

Zlínský kraj

Silnice druhé a třetí třídy pokrývá místy rozbředlá vrstva sněhu. Sjízdné jsou se zvýšenou opatrností. Na Vsetínsku musejí řidiči na vozovkách nižších tříd počítat s uježděnou vrstvou sněhu krytou posypem. Vozovky v ostatních částech Zlínského kraje jsou převážně holé a vlhké nebo mokré po chemickém ošetření. Na Uherskohradišťsku se mohou tvořit sněhové jazyky. Vyplývá to z údajů zveřejněných Ředitelstvím silnic a dálnic ČR. V regionu platí do 9:00 výstraha před tvorbou náledí.

"Noc i ráno se zatím obešly bez komplikací. Hasiči nemuseli vyjíždět skrz počasí," řekl dnes ráno ČTK mluvčí krajských hasičů Pavel Řezníček.

V kraji je oblačno až zataženo, bez srážek, místy fouká silný vítr. Teplota se ráno pohybovala od minus tří do plus jednoho stupně Celsia. Odpolední maxima by podle předpovědi měla dosáhnout pěti stupňů. Přes den očekávají meteorologové místy sněhové přeháňky, v polohách pod 400 metrů nad mořem smíšené nebo dešťové. Vát bude mírný jihozápadní až západní vítr.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

Reklama

2°C

Dnes je pondělí 19. listopadu 2018

Očekáváme v 23:00 1°C

Celá předpověď