Naháč se před zápasem EL schovával 14 hodin pod plachtou

foto Policisté odvádějí ze hřiště Olma Garcíu, který nahý narušil vběhnutím na trávník zápas Evropské ligy mezi Granadou a Manchesterem United.

Madrid - Nahý muž, jenž narušil čtvrteční zápas Evropské ligy mezi Granadou a Manchesterem United, dokázal před svým činem velké odhodlání a trpělivost. Na stadion se vplížil 14 hodin před výkopem, a než vběhl na hřiště, před ochrankou se skrýval pod obří plachtou.

Olmo García je v Granadě "známá firma". Sedmatřicetiletý muž s vizáží trosečníka se často objevuje na veřejných místech tohoto andaluského města jen tak, jak ho pánbůh stvořil.

Jeho pověst nyní ještě vzrostla, když se dokázal dostat na uzavřený stadion Los Carmenes, kde mnoho hodin čekal na správnou chvíli. V 10. minutě utkání García vběhl na hřiště, lehnul si na trávník a válel sudy, než byl z hrací plochy odveden.

"Dostal se na stadion v sedm hodin ráno a strávil následujících 14 hodin schovaný pod plachtou, aby nebyl odhalen až do té doby, než se rozhode vyběhnout na hřiště," uvedla policie den po zápase, který vyhráli hostující United 2:0.

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2021 ČTK

Reklama

18°C

Dnes je středa 12. května 2021

Očekáváme v 21:00 13°C

Celá předpověď