Na výstavišti v Brně začal festival sportu, tance a zábavy Life!

foto Na brněnském výstavišti začal 10. listopadu třídenní festival sportu, tance a zábavy Life!, kde si mohou návštěvníci vyzkoušet sportovní disciplíny, zatancovat si, hrát počítačové hry a také vidět oblíbené youtubery.

Brno - Na brněnském výstavišti dnes začal třídenní festival sportu, tance a zábavy Life! Návštěvníci mají možnost si vyzkoušet sportovní disciplíny tradiční i extrémní, mohou si zatancovat v různých stylech, podívat se na rallye současných i historických aut, hrát počítačové hry a v sobotu dopoledne také vidět oblíbené youtubery. Na výstavišti se objeví také známí sportovci.

Na brněnském výstavišti začal 10. listopadu třídenní festival sportu, tance a zábavy Life!, kde si mohou návštěvníci vyzkoušet sportovní disciplíny, zatancovat si nebo například hrát počítačové hry. Festival navštívili i známí sportovci, na snímku vlevo je hokejový brankář Dominik Hašek na kole. Při sobotním pokusu o taneční rekord, tedy o největší počet lidí tancujících na jednom místě ve stejný čas, budou s lidmi tancovat moderátor Leoš Mareš, herec Ondřej Sokol či modelka Simona Krainová.

Sportovní disciplíny si lidé mohou vyzkoušet v pavilonu G2, který pořadatelé nazvali Family Hall, zkoušet tedy mohou celé rodiny. "Najdou zde tradiční sportovní disciplíny," řekl ředitel projektu Jan Kuběna. Lidé zde potkají například hokejového brankáře Dominka Haška, veslařského mistra světa Ondřeje Synka, vodního slalomáře Jiřího Prskavce či moderního pětibojaře Davida Svobodu.

Na brněnském výstavišti začal 10. listopadu třídenní festival sportu, tance a zábavy Life!, kde si mohou návštěvníci vyzkoušet sportovní disciplíny, zatancovat si nebo například hrát počítačové hry. Festival navštívili i známí sportovci, na snímku jsou zleva skifař Ondřej Synek, rychlostní kanoista Josef Dostál, reprezentantka v synchronizovaném plavání Alžběta Dufková, moderní pětibojař David Svoboda, stolní tenistka Iveta Vacenovská, dráhový cyklista Alois Kaňkovský, hokejový brankář Dominik Hašek, vodní slalomář Jiří Prskavec. Ti, kteří chtějí špičkové sportovce sledovat, se mohou dívat na biketrialové mistrovství republiky či klání o mistra republiky ve freestylu na kolech BMX.

Do pavilonu B zamíří ti, kteří mají rádi počítačovou zábavu a technologie. "Mohou si vyzkoušet třeba brýle pro virtuální realitu nebo si zahrají na moderních počítačích. Těch je připraveno více než sto," řekl Kuběna.

V posledních letech si teenageři oblíbili youtubery, kteří točí videa na různá témata. V sobotu jich přijede 20 a zájemci se s nimi mohou fotit, což je podle organizátorů ta největší motivace na akci s nimi přijít. Pro tuto akci se platí speciální vstupné, na internetu je k mání za 590 korun.

Jednodenní vstupné na celý veletrh včetně Caravaningu Brno je při nákupu na internetu 150 korun, na místě 200 korun.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

Reklama

29°C

Dnes je pátek 21. září 2018

Očekáváme v 19:00 25°C

Celá předpověď