Na soupisce Slavie pro LM jsou i Provod a Takács, chybí Baluta

foto Ilustrační foto - Kvalifikační utkání fotbalistů do 21 let ve skupině 1 o postup na mistrovství Evropy: ČR - Řecko, 10. září 2018 v Jablonci nad Nisou. Ladislav Takács z ČR.

Praha - Fotbalová Slavia zařadila na soupisku pro základní skupinu Ligy mistrů i dvě čerstvé posily Lukáše Provoda a Ladislava Takácse. Nedostalo se naopak na dalšího nováčka v týmu Jakuba Horu a také rumunského záložníka Alexandrua Balutu, který by mohl odejít z Edenu na hostování. Uzávěrka soupisek je dnes o půlnoci.

Provoda, který dosud nastupoval za České Budějovice, získala Slavia v pondělí z mateřské Plzně. Na poslední chvíli dnes přivedla na hostování Takácse z Mladé Boleslavi a Horu z Teplic.

Slavia, která se v základní skupině utká s Barcelonou, Dortmundem a Interem, má na soupisce A dvacet hráčů do pole a dva brankáře. Na soupisce B určené pro hráče narozené po 1. lednu 1998 je gólman Jakub Markovič.

Soupisku A nelze měnit až do vyřazovací fáze. Výjimkou je dlouhodobé zranění brankáře.

Soupiska Slavie Praha pro základní skupinu Ligy mistrů:

Brankáři: Ondřej Kolář, Přemysl Kovář,

obránci: Jan Bořil, Vladimír Coufal, Michal Frydrych, Tomáš Holeš, David Hovorka, Ondřej Kúdela, Ladislav Takács, Jaroslav Zelený,

záložníci: Josef Hušbauer, Lukáš Masopust, Peter Olayinka, Lukáš Provod, Tomáš Souček, Nicolae Stanciu, Petr Ševčík, Ibrahim Traoré,

útočníci: Júsuf Hilál, Milan Škoda, Stanislav Tecl, Mick Van Buren.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK

Reklama

24°C

Dnes je sobota 15. srpna 2020

Očekáváme v 21:00 21°C

Celá předpověď