Na přehlídce na veletrhu Styl ukážou trendy módní blogerky

foto Modní veletrhy Styl a Kabo v Brně - ilustrační foto.

Brno - Na letošních veletrzích módy Styl a Kabo letos mohou zájemci zhlédnout speciální přehlídku Bloggers & Designers Show. Uskuteční se v neděli od 18:00. Budou na nich blogerky Michaela Salačová a Nikol Moravcová, které návštěvníkům ukážou, jaké trendy budou podle nich letos v kurzu. Organizátoři se letos rozhodli pro tento formát přehlídky kvůli tomu, že ženy hledají v současnosti inspiraci právě u módních blogerek. ČTK to řekla mluvčí módních veletrhů Markéta Kamenická.

Třídenní veletrhy, které začínají v sobotu a končí v pondělí, jsou pouze pro odbornou veřejnost. Na přehlídku však mohou všichni zájemci, kteří si koupí vstupenku za 350 korun v předprodeji, nebo za 450 korun na místě. "Tito lidé mohou na veletrh, který se koná v pavilonech P a V, již od 15:00," uvedla Kamenická.

Salačová se stala vítězkou Miss ČR před 18 lety a nyní píše Cool Brno Blog. Na přehlídku sestaví outfity z kolekcí vystavovatelů. "Chci vybrat takové, které budou nositelné v reálném životě, žádné velké výstřednosti. Ráda bych také zařadila pár kousků, které jsou tuto sezonu v kurzu," uvedla Salačová. Moravcová inspiruje svým stylem téměř 80.000 sledujících na instagramu.

Na přehlídce budou k vidění také dvě kolekce návrhářek. První z nich je Debbie Brown, která na mole předvede kolekci s názvem Mystery Me. Její součástí jsou luxusní svatební a večerní šaty, které autorka tvoří na míru nositelkám.

Druhou návrhářkou je Saray del Saz ze Španělska a je loňskou vítězkou národní španělské soutěže mladých návrhářů v Madridu. "Její tvorba osloví všechny, kteří chtějí být jiní, alternativní a nedbají na stereotypy," uvedla Kamenická.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

Reklama

8°C

Dnes je pátek 16. listopadu 2018

Očekáváme v 17:00 6°C

Celá předpověď