Na Pardubicku havarovalo osobní auto, čtyři vážně zranění včetně dvou dětí

foto Dopravní nehoda. Ilustrační foto.

Stéblová (Pardubicko) - Při dopravní nehodě osobního auta v obci Stéblová na Pardubicku se odpoledne vážně zranili čtyři lidé, kteří ve vozidle cestovali, a to včetně dvou dětí. Nehoda se stala před 16:00 na silnici III/0376. Na místě nehody zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému, informovala na webu mluvčí pardubické policie Andrea Muzikantová. Přesné příčiny a okolnosti nehody policie vyšetřuje.

"Osobní vozidlo značky Cadillac jedoucí ze směru od Srchu z dosud nezjištěných příčin havarovalo do sloupu elektrického vedení. Vozidlo řídil 43letý muž, ve vozidle s ním cestovaly další tři osoby, 38letá žena a dvě nezletilé děti. Při havárii se vážně zranily všechny čtyři osoby," uvedla mluvčí.

Řidič byl převezen sanitkou do pardubické nemocnice a další dva spolucestující do Fakultní nemocnice v Hradci Králové. Mladší z dětí bylo do nemocnice přepraveno letecky.

"Policisté s řidičem provedli dechovou zkoušku, která vyšla negativně. Policisté havarované vozidlo zajistili ke znaleckému zkoumání," dodala Muzikantová.

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2023 ČTK

Reklama

23°C

Dnes je neděle 28. května 2023

Očekáváme v 17:00 22°C

Celá předpověď