Na Jižní spojce se vzňala dodávka, provoz byl omezen

foto Hasiči zasahovali odpoledne 13. července 2018 na Jižní spojce v Praze u hořící dodávky. Policie kvůli zásahu hasičů na několik minut zcela uzavřela místo nehody a dopravu ve směru na Prahu 5 odkláněla přes Průmyslovou ulici.

Praha - Před lanovým mostem na Jižní spojce v Praze se dnes odpoledne vzňala dodávka. Nikdo nebyl zraněn. Policie kvůli zásahu hasičů na několik minut zcela uzavřela místo nehody. V 16:00 se začalo jezdit jedním pruhem, asi o hodinu později byl otevřen druhý pruh. ČTK to řekl policejní mluvčí Tomáš Hulan.

Vozidlo bylo při požáru zcela zničeno. "Osádka vozidla, muž, žena a pes, stihli včas utéct do bezpečí," uvedl mluvčí. Sálavé teplo a zplodiny hoření také poškodily protihlukovou stěnu, sdělil ČTK mluvčí pražských hasičů Martin Kavka. "Příčinou byla technická závada vozidla," dodal.

Informaci o události policisté dostali kolem 15:20, o 20 minut později místo kvůli zásahu složek Integrovaného záchranné systému uzavřeli. Dopravu policie odkláněla přes Průmyslovou ulici. Odtah vraku z odstavného pruhu zajišťoval majitel firmy, které vůz patří.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

Reklama

12°C

Dnes je úterý 25. září 2018

Očekáváme v 9:00 8°C

Celá předpověď