Na D1 bourala dvě nákladní auta, jedno vezlo koně, dvě zvířata jsou mrtvá

foto Provoz na dálnici D1 na Benešovsku 4. května 2022 dopoledne komplikovala nehoda dvou nákladních aut. Jedno převáželo koně, dvě zvířata jsou mrtvá. Cestující utrpěli lehčí zranění

Šternov (Benešovsko) - Provoz na dálnici D1 na Benešovsku dnes zkomplikovala nehoda dvou nákladních aut. Jedno převáželo pět koní, z nichž dva srážku nepřežili. Dva lidé při nehodě utrpěli lehká zranění. Dálnice byla na chvíli uzavřena kvůli dokumentování nehody pomocí dronů, jinak byla jedním pruhem průjezdná, řekla ČTK mluvčí středočeské policie Vlasta Suchánková. Auta bourala v 8:15 na 45. kilometru ve směru na Brno, následky nehody se podařilo zcela odstranit kolem 14:45.

Podle mluvčí krajské záchranné služby Moniky Novákové měl jeden pacient zhmožděný hrudník a druhý krční páteř, oba sanitky převezly do benešovské nemocnice.

Jedno auto podle Suchánkové přepravovalo pět koní, dvě zvířata při nehodě zahynula. Zbylé koně hasiči odpoledne vyprošťovali z korby vozu. Před přeložením a transportem z místa nehody je musel uspat zvěrolékař.

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2022 ČTK

Reklama

15°C

Dnes je pondělí 3. října 2022

Očekáváme v 15:00 14°C

Celá předpověď