Muž podezřelý z vraždy ženy v Kamenici se při zadržení zastřelil

foto Žena, která ve zemřela 15. srpna na následky střelného poranění v nemocnici, byla zavražděna. Uvedla to 16. srpna středočeská policie. Pátrá po čtyřicetiletém podezřelém Michalu Šípovi (na snímku), muž může být ozbrojený. Čtyřicetiletá postřelená žena byla nalezena v rodinném domě v Kamenici v okrese Praha-východ.

Kamenice (Praha-východ) - Čtyřicetiletý muž, kterého policisté podezírali ze středeční vraždy stejně staré ženy v Kamenici nedaleko Prahy, spáchal sebevraždu. Když ho policisté dnes dopoledne vypátrali a chtěli zkontrolovat, zastřelil se svojí zbraní, uvedl středočeský policejní mluvčí Pavel Truxa na webu.

V rámci pátrací akce u Kamenice policisté objevili muže, který popisem odpovídal podezřelému. "Policisté muže chtěli na místě zkontrolovat, ten však jejich výzev neuposlechl a vytáhl zbraň. Policisté použili varovný výstřel, muž následně svou zbraň obrátil proti a střelil se. Na místě svým zraněním podlehl," uvedl mluvčí.

Video: Podezřelý z vraždy ženy v Kamenici
16.08.2018, 12:10, zdroj: PR/Policie ČR

Postřelená žena byla ve středu nalezena v rodinném domě v Kamenici v okrese Praha-východ. Zemřela po převozu do nemocnice. Policisté později potvrdili, že byla zavražděna, a vyhlásili pátrání po pohřešovaném muži. Varovali přitom veřejnost, že hledaný může být ozbrojený

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2019 ČTK

Reklama

12°C

Dnes je úterý 19. února 2019

Očekáváme v 21:00 5°C

Celá předpověď