Murray má zpět zpocené boty a s nimi i ztracený snubní prsten

foto Ilustrační foto - Britský tenista Andy Murray.

Indian Wells (USA) - Kuriózní ztráta snubního prstenu přivázaného na tkaničkách tenisek měla pro trojnásobného grandslamového šampiona Andyho Murrayho šťastný konec. Zpocené boty, které zmizely, když si je dal na turnaji v Indian Wells přes noc vyvětrat ven pod zaparkované auto, se opět našly a s nimi i drahocenný prstýnek.

"Sice pořád páchnou strašně, ale doma už se mnou zase mluví," řekl skotský tenista ve videu na instagramu, v němž ukázal i boty se stále připevněným prstenem. Ten si od svatby s Kim Searsovou v roce 2015 šněruje do tenisek na tréninky i zápasy, když ho nemůže mít na ruce.

Dvojnásobný olympijský vítěz si chtěl po tréninku zpocené boty vyvětrat, a protože v hotelu v Indian Wells nemá balkon, rozhodl se je na noc nechat pod zaparkovaným autem, které v Kalifornii s týmem používá. Ráno ale zjistil, že jsou pryč, a teprve poté si uvědomil, že s nimi zmizel i jeho snubní prsten. Na sociálních sítích proto požádal o pomoc a vše nakonec vyřešilo několik telefonátů s hotelovou ochrankou.

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2021 ČTK

Reklama

5°C

Dnes je sobota 27. listopadu 2021

Očekáváme v 11:00 3°C

Celá předpověď