Motivem trojnásobné vraždy a sebevraždy v Měšicích byly partnerské neshody

foto Ilustrační foto - Vůz pohřebního ústavu u rodinného domu v Měšicích u Prahy, kde byli nalezeni čtyři mrtví lidé, 26. září 2022. Kriminalisté vyšetřují případ jako trojnásobnou vraždu a následnou sebevraždu.

Měšice (u Prahy) - Motivem trojnásobné vraždy a sebevraždy v Měšicích u Prahy byly podle prvotních zjištění policie partnerské neshody. Otec podle kriminalistů postupně zastřelil dvě děti a manželku a poté se sám zabil. Soudní pitva prokázala, že všichni zemřeli na střelná poranění, uvedla dnes na webu policejní mluvčí Barbora Schneeweissová.

Policisté našli mrtvé v rodinném domě v Měšicích v pondělí odpoledne. Na místě zasahovali po upozornění sousedů, kteří rodinu dlouho neviděli. Se vstupem do domu jim pomohli hasiči. Uvnitř byli čtyři lidé bez známek života - dva dospělí a dvě nezletilé děti.

"Nařízená soudní pitva prokázala, že všechny osoby zemřely na střelná poranění. Třiačtyřicetiletý otec rodiny postupně zastřelil dvě nezletilé děti, devětatřicetiletou manželku a následně svou legálně drženou zbraň obrátil proti sobě. Podle prvotních šetření byly motivem vraždy partnerské neshody," uvedla mluvčí.

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2023 ČTK

Reklama

20°C

Dnes je pondělí 5. června 2023

Očekáváme v 21:00 14°C

Celá předpověď