Mobilní sítě na EXPO 2020 zajistí společnost Esharah

foto

Špičková komunikační kódovací technologie společnosti Esharah Etisalat Security Solutions bude sloužit na světové výstavě EXPO v Dubaji. Jako jedna z nejvýznamnějších společností ve svém oboru byla Esharah jmenována oficiálním poskytovatelem zabezpečených systémů a po období šesti měsíců trvání největší události v arabském světě zajistí konektivitu všech příručních komunikačních zařízení v celém areálu. Výstava EXPO 2020 byla kvůli koronavirové pandemii o jeden rok odložena.

Jako jedna z nejvýznamnějších společností ve svém oboru byla společnost Esharah jmenována oficiálním poskytovatelem zabezpečených systémů. Esharah je dceřinou společností Korporace pro profesionální komunikaci (Nedaa) se sídlem v SAE. Poskytuje zabezpečená řešení připojení pro širokou škálu klientů, kteří jsou součástí klíčové infrastruktury Dubaje, včetně letišť v Dubaji, společnosti DP World nebo Úřadu pro silniční a tranzitní dopravu.

"Bezpečnost a ochrana zaměstnanců a návštěvníků veletrhu Expo 2020 je prvořadá," řekl Muhammad Hašmí, technický ředitel EXPO 2020. "Naše partnerství se společností Esharah potvrzuje, že chceme být jednou z nejinovativnějších světových expozic v historii. Doplňuje řadu dalších dohod, jejichž cílem je zajistit bezproblémový a bezpečný provoz světové výstavy."

Mezinárodní úřad pro výstavnictví (BIE) se sídlem v Paříži v závěru května oficiálně potvrdil, že EXPO 2020 v Dubaji, první svého druhu v této části světa, se kvůli pandemii koronaviru a s ní spojeným rizikům odkládá. Nový termín byl stanoven na 1. října 2021 až 31. března 2022, posouvá se tedy o jeden rok. Název EXPO 2020 Dubaj světové výstavě zůstane.

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2023 ČTK

Reklama

10°C

Dnes je středa 29. března 2023

Očekáváme v 21:00 6°C

Celá předpověď