Mladá Boleslav prodloužila smlouvu s trenérem Weberem

foto Ilustrační foto - Fotbalisté Mladé Boleslavi zahájili 6. ledna 2020 v Mladé Boleslavi zimní přípravu. Na snímku je trenér Jozef Weber.

Mladá Boleslav - Fotbalisty Mladé Boleslavi bude i nadále trénovat Jozef Weber. Středočeský celek, kterému po podzimní části první ligy patří páté místo, s koučem prodloužil o dva roky smlouvu. Klub o tom informoval na svých internetových stránkách.

Devětačtyřicetiletý Weber přišel do Mladé Boleslavi předloni v únoru, kdy vystřídal odvolaného Dušana Uhrina mladšího a tým převzal s náskokem jediného bodu na sestupové pásmo. Původní smlouva, kterou dnes prodloužil i asistent Jan Baránek, měla oběma trenérům skončit letos v červnu. Nové kontrakty platí do konce června 2022.

Weber po příchodu do Boleslavi klub udržel v nejvyšší soutěži a v minulém ročníku při premiéře nadstavbové části s ním vybojoval účast v předkole Evropské ligy. Bývalý hráč Sparty, Drnovic nebo Jablonce v minulosti trénoval také Bohemians 1905 a Karvinou, oběma týmům pomohl k postupu z druhé do první ligy.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK

Reklama

9°C

Dnes je sobota 29. února 2020

Očekáváme v 13:00 9°C

Celá předpověď