Metro na části linky B dopoledne zastavil smrtelný pád muže pod soupravu

foto Pražské metro - ilustrační foto.

Praha - Provoz linky B pražského metra mezi stanicemi Českomoravská a Černý Most dnes dopoledne asi na hodinu a půl zastavil pád člověka pod soupravu ve stanici Vysočanská. Muž na místě zemřel, s největší pravděpodobností se jednalo o sebevraždu, řekla ČTK mluvčí policie Martina Špryslová. Dopravní podnik v místě výluky prodloužil trasy některých tramvají i autobusů. Krátce po 11:00 se provoz metra obnovil.

"Ve stanici metra Vysočanská došlo ke srážce osoby se soupravou metra. Bohužel jsme už nedokázali pomoci, člověk zemřel. V místě je provoz metra přerušen," informovali na twitteru záchranáři. Na místě zasahovali i hasiči.

Policisté přijali oznámení o střetu člověka se soupravou metra kolem 09:30. "Muž utrpěl zranění neslučitelná se životem. S největší pravděpodobností se jednalo o sebevražedný úmysl," uvedla policejní mluvčí.

Provoz metra na části linky B byl kvůli smrtelné nehodě zastaven. Dopravní podnik podle informací na svém webu prodloužil kvůli výluce některé tramvajové a autobusové linky. Krátce po 11:00 mohly začít soupravy metra jezdit znovu po celé trase.

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2022 ČTK

Reklama

17°C

Dnes je neděle 25. září 2022

Očekáváme v 9:00 15°C

Celá předpověď