Madonna zveřejní první singl z nového alba

foto Ilustrační foto - Zpěvačka Madonna.

New York - Americká zpěvačka Madonna vydá ve čtvrtek singl z nového alba Madame X. Píseň se jmenuje Medellín a vznikla ve spolupráci s kolumbijským zpěvákem Malumou, oznámila šedesátiletá popstar na instagramu.

Královna popu na sociální síti zveřejnila také společnou fotografii s jihoamerickým hudebníkem, který je vyznavačem hudebního stylu reggaeton. Madonna má na fotografii klobouk se závojem, bílé šaty a červenou rukavici. Pětadvacetiletý Maluma má zlatem prošpikovaný rudý žaket.

Maluma pochází z kolumbijského města Medellín, které bylo dříve známé jako sídlo obávaného drogového bosse Pabla Escobara.

Vydání nového alba Madonna oznámila na sociálních sítích o víkendu, ale neuvedla žádný termín. Madonna se chce stylizovat do postavy Madame X, kterou popisuje jako tajnou agentku, jež cestuje po světě a neustále mění svou identitu.

Od svého debutového alba s názvem Madonna (1983) natočila slavná zpěvačka více než deset alb. Jejím zatím posledním studiovým albem byla kolekce Rebel Heart, která vyšla v březnu 2015.

Osmnáctého května by Madonna měla podle svých manažerů vystoupit na finále písňové soutěže Eurovision Song Contest (ESC) v Tel Avivu. Pořádající Evropská vysílací unie (EBU) to však zatím nepotvrdila. Podle izraelských médií chce Madonna zazpívat i song s "politickým obsahem". EBU přitom vždy zdůrazňovala, že soutěž Eurovize je nepolitická.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2019 ČTK

Reklama

18°C

Dnes je sobota 21. září 2019

Očekáváme v 15:00 20°C

Celá předpověď