Letní koulovačka na náchodském koupališti přilákala přes 200 lidí

foto Jiráskovo koupaliště v Náchodě 7. srpna 2018 nabídlo ve spolupráci s náchodským zimním stadionem letní koulovačku. Návštěvníci koupaliště se mohli vyřádit na hromadě sněhu dovezeného z nedalekého zimního stadionu.

Náchod - Na hromadě sněhu se dnes odpoledne mohli vyřádit návštěvníci Jiráskova koupaliště v Náchodě. Letní koulovačku připravilo koupaliště ve spolupráci s náchodským zimním stadionem, odkud sníh pocházel. Tradiční akce se letos zúčastnily desítky lidí, řekl ČTK správce zimního stadionu Michal Kubeček.

Jiráskovo koupaliště v Náchodě 7. srpna 2018 nabídlo ve spolupráci s náchodským zimním stadionem letní koulovačku. Návštěvníci koupaliště se mohli vyřádit na hromadě sněhu dovezeného z nedalekého zimního stadionu. "Navezli jsme na koupaliště asi jeden metr krychlový sněhu. Sníh jsme rolbou seškrábli z ledové plochy, lopatama naházeli na vlek a odvezli na Jiráskovo koupaliště," řekl.

Akce začala kolem 13:30, v Náchodě se konala poosmé. "Zájem je velký, zúčastnilo se minimálně 250 lidí. Než to roztaje, vydrží to tam čtyři až pět hodin. Hromada sněhu se postupně spojí a vznikne z toho led," řekl Kubeček.

Náchodské koupaliště je v případě příznivého počasí v provozu denně od 9:00 do 19:00. Koupaliště, které bylo po rekonstrukci otevřené v roce 2007, nabízí dětský bazén, brouzdaliště a zázemí pro sporty, například plážový volejbal.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2019 ČTK

Reklama

31°C

Dnes je úterý 25. června 2019

Očekáváme v 3:00 18°C

Celá předpověď