Ledecká přišla o servismana, Machytka zamířil k Liensbergerové

foto Ilustrační foto - Lyžařka a snowboardistka Ester Ledecká pózovala fotografům se svým týmem 30. října 2019 v Praze po tiskové konferenci. Na snímku jsou zleva snowboardový trenér Justin Reiter, lyžařský trenér Tomáš Bank a servisman Miloš Machytka.

Sölden (Rakousko) - Trojnásobná olympijská vítězka Ester Ledecká si bude muset před nadcházející sezonou najít nového servismana. Miloš Machytka, který se české hvězdě staral od roku 2019 o lyže i snowboard, přešel do realizačního týmu rakouské slalomářky Kathariny Liensbergerové.

Mistryně světa ve slalomu z loňského roku a stříbrná olympijská medailistka z Pekingu přišla na jaře o svého servismana Raphaela Hudlera. Spoluprací s českým odborníkem se pochlubila na sociálních sítích.

Ledecká po sezoně doufala, že se jí podaří udržet osvědčený realizační tým pohromadě. Nabídky na zahraniční spolupráci měli sjezdařský trenér Tomáš Bank a fyzioterapeut Michal Lešák, její tým dále tvoří italský sjezdařský odborník Franz Gamper, pro snowboard Američan Justin Reiter.

O servis se dosud staral Machytka, jenž v minulosti slavil úspěchy se slalomářkou Šárkou Strachovou. Spolupracoval i s Filipem Trejbalem a Kryštofem Krýzlem.

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2023 ČTK

Reklama

22°C

Dnes je úterý 30. května 2023

Očekáváme v 21:00 15°C

Celá předpověď