Kubát s Polákem opět dovedli v KHL Vladivostok k výhře

foto Lední hokej - ilustrační foto

Moskva - Obránce Karel Kubát se v dnešním utkání KHL zasloužil gólem a přihrávkou o vítězství hokejistů Vladivostoku 4:2 na domácím ledě proti Soči. Třicetiletý bek otevřel v páté minutě skóre a ve druhé třetině spolu s českým spoluhráčem z útoku Vojtěchem Polákem připravili gól na 2:1 pro Sergeje Koňkova.

Oba čeští hokejisté bodovali ve druhém utkání po sobě. V pátek pomohli ukončit sérii osmi porážek Admiralu v zápase s Dinamem Minsk (5:1), Polák coby autor gólu. Kubát se mu nyní třetí trefou v sezoně v tabulce střelců vyrovnal a na svém premiérovém zahraničním angažmá odehrál první dvoubodový zápas od říjnového příchodu z Litvínova. I po druhé výhře za sebou zůstává Vladivostok nejhorším týmem soutěže.